Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ischia 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Ischia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Ischia - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ischia podle odjezdu

Belvedere
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Belvedere, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9711,- Kč.
 
Hotel Royal Palm**** - Forio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Palm**** - Forio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11405,- Kč.
 
Hotel Royal Palm**** - Forio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Palm**** - Forio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 8851,- Kč.
 
Lo Scuopolo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v 2hvězdičkovém ubytování Lo Scuopolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2851,- Kč.
 
La Villa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování La Villa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až středa 14. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13451,- Kč.
 
Giardino Delle Ninfe E La Fenice
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Giardino Delle Ninfe E La Fenice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až pátek 16. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12551,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Surfování
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Royal Palm**** - Forio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Palm**** - Forio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10512,- Kč.
 
Residence La Palummera - Forio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v hvězdičkovém ubytování Residence La Palummera - Forio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 1995,- Kč.
 
Lo Scuopolo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v 2hvězdičkovém ubytování Lo Scuopolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2107,- Kč.
 
Wellness Lord Byron
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Lord Byron, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9801,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 789 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ischia podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal