Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii s cestovní agenturou Invia ✅ Apulská oblast (Puglia) za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy do Itálie od Invia.cz. All Inclusive pobyty 2019/2020. Apulská oblast (Puglia) 2019/2020.

1Italie.cz    >    
Apulská oblast (Puglia)    >    

Apulská oblast (Puglia) s Invia - Apulská oblast (Puglia) 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Apulská oblast (Puglia) s Invia podle termínu

Hotel Solaria*** - Rodi Garganico
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Solaria*** - Rodi Garganico, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 12115,- Kč.
 
Residence La Paloma - Peschici
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Residence La Paloma - Peschici, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6028,- Kč.
 
Residence Rendez Vous - Vieste
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Residence Rendez Vous - Vieste, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7238,- Kč.
 
Villaggio Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Villaggio Sabbiadoro, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 2969,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
African Beach
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování African Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 16190,- Kč.
 
Hotel Solaria*** - Rodi Garganico
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Solaria*** - Rodi Garganico, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10320,- Kč.
 
Hotel Torreserena Village**** - Marina Di Ginosa
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Torreserena Village**** - Marina Di Ginosa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17720,- Kč.
 
Isa246
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Isa246, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4118,- Kč.
 
Panoramica
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Panoramica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Pugnochiuso Resort - Hotel Del Faro**** - Vieste
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pugnochiuso Resort - Hotel Del Faro**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22310,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Apulská oblast (Puglia) podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal