Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v hotelech v Itálii za nejlepší ceny online. Luxusní hotely s aquaparkem, bazénem a wellness pro děti. Dovolená v luxusních pětihvězdičkových hotelech, čtyřhvězdičkové a levné tříhvězdičkové hotely Itálie. All Inclusive Last Minute dovolená v Itálii. Super Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Hotely v Itálii - Super Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Hotely v Itálii podle termínu

Hotel Villa Emilia
Dovolená Itálie 2018 - Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Emilia, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu úterý 11. prosinec až neděle 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 22099,- Kč.
 
Sport Hotel Pampeago
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Sport Hotel Pampeago, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 11. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8426,- Kč.
 
Alpine Mugon Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpine Mugon Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až neděle 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17670,- Kč.
 
Baglioni Hotel Luna
Dovolená Itálie 2018 - Benátky v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Baglioni Hotel Luna, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až pátek 14. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 21890,- Kč.
 
Eco Park Hotel Azalea
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Eco Park Hotel Azalea, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6390,- Kč.
 
Hotel Alaska
Dovolená Itálie 2018 - Val Gardena v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12790,- Kč.
 
Hotel Alpen Eghel Pig - Folgaria
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alpen Eghel Pig - Folgaria, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5820,- Kč.
 
Hotel Bepy
Dovolená Itálie 2018 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bepy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až středa 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4524,- Kč.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Dovolená Itálie 2018 - Alta Pusteria v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Casa Alpina Dobbiaco, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až pondělí 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6890,- Kč.
 
Hotel Cimone
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cimone, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 12. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3890,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 3773 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal