Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování na horách v Itálii - Piemonte levně. ☀️ Last Minute dovolená na horách Piemonte. Lyžařské zájezdy na hory do Itálie. Piemonte 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    
Piemonte    >    

Ubytování na horách Piemonte - Piemonte 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ubytování na horách Piemonte podle termínu

Jouvenceaux
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Piemonte v 2hvězdičkovém ubytování Jouvenceaux, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5617,- Kč.
 
La Piazza Deluxe
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Piemonte v 2hvězdičkovém ubytování La Piazza Deluxe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3808,- Kč.
 
Residence Tabor
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Piemonte v 2hvězdičkovém ubytování Residence Tabor, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3197,- Kč.
 
Villa Frejus
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v 2hvězdičkovém ubytování Villa Frejus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5427,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Piemonte podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal