Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování na horách v Itálii levně ✅ Last Minute dovolená na horách v Itálii. Lyžařské zájezdy na hory do Itálie. Itálie 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Italské hory - Itálie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Italské hory podle termínu

Cesa Da Riz
Dovolená Itálie 2019 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Cesa Da Riz, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5537,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Chalet Olta
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Chalet Olta, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3856,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Appartamento Baita Cusini Saroch
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Appartamento Baita Cusini Saroch, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5177,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Bait Bepin 14
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Bait Bepin 14, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1703,- Kč.
 
Cesa Da Riz
Dovolená Itálie 2019 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Cesa Da Riz, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6205,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Soldanella Albergo Diffuso Borgo Soandri – Sutrio / Julské A
Dovolená Itálie 2019 - Furlánsko (Friuli) v hvězdičkovém ubytování Soldanella Albergo Diffuso Borgo Soandri – Sutrio / Julské A, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až pátek 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 870,- Kč.
 
Appartamenti 3000
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Appartamenti 3000, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3477,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Appartamento Baita Cusini Saroch
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Appartamento Baita Cusini Saroch, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3698,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Bait Bepin 14
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Bait Bepin 14, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5534,- Kč.
 
Residence Tabor
Dovolená Itálie 2019 - Piemonte v hvězdičkovém ubytování Residence Tabor, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 39 % v aktuální ceně 3427,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4087 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal