Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Gargano 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Gargano All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Gargano - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Gargano podle odjezdu

Residence La Rotonda Sul Mare - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v hvězdičkovém ubytování Residence La Rotonda Sul Mare - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2028,- Kč.
 
Hotel Pellegrino Palace**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pellegrino Palace**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5028,- Kč.
 
Hotel I Melograni**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel I Melograni**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 10775,- Kč.
 
Hotel I Melograni**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel I Melograni**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 10775,- Kč.
 
Villaggio San Pablo - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v hvězdičkovém ubytování Villaggio San Pablo - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 761,- Kč.
 
Villaggio Riccio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Villaggio Riccio, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až neděle 9. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11780,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Volejbal
 
Hotel I Melograni**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel I Melograni**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 8983,- Kč.
 
Uliveto
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v hvězdičkovém ubytování Uliveto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1858,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel I Melograni**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel I Melograni**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 10775,- Kč.
 
Residence Padre Pio - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v hvězdičkovém ubytování Residence Padre Pio - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2367,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 369 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Gargano podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal