All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Gargano 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Gargano 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Gargano All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Gargano 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až pátek 8. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 163 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 21860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 306 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do pátek 8. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 163 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21306,- Kč.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 174 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až pátek 8. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 163 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 21174,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 754 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do neděle 10. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21754,- Kč.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 702 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až pátek 8. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 21702,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 543 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do pátek 8. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21543,- Kč.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 20 857 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až pátek 8. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 20857,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 015 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do pátek 8. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21015,- Kč.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 253 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 167 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 21253,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Il Porto
★★★★
 
  • 21 253 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Il Porto od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do středa 13. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 167 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21253,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 136 nalezených

Dovolenou Gargano 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021/2022 nebo například dovolenou Španělsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Švýcarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Gargano levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Gargano nebo sekci dovolená s dětmi.

Gargano

Půvabné Gargáno je hornatým výběžkem vstupujícím do moře, kam nejezdí pouze cizinci, ale také samotní Italové, kteří upřednostňují „klidnější“ dovolenou uprostřed olivových hájů. Gargano nabízí nejen malebné pláže, ale také čistou přírodu a ubytování za příznivé ceny (najdete zde obyčejné kempy se stany, karavany, bungalovy, chatkami a apartmány, ale také hotely různého druhu). Poblíž Gargana si můžete udělat výlet autem např. do městečka Vieste, či nedaleké Mattinaty, kde se nachází poutní místo křesťanů, prastarý chrám ve skále - Monte Sant´Angelo, či jeskyně s lákavými zátokami, kde se můžete vykoupat.