Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Folgaria / Lavarone 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Folgaria / Lavarone All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Folgaria / Lavarone - Folgaria / Lavarone 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Folgaria / Lavarone a Last Minute zájezdy

Hotel Astoria V Lavarone
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria V Lavarone, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Hotel Da Villa Pig- Lavarone / Folgaria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Hotel Da Villa Pig- Lavarone / Folgaria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Villaggio Nevada S Bazénem Pig – Folgaria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Villaggio Nevada S Bazénem Pig – Folgaria, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Al Cervo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Al Cervo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4500,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Astoria V Lavarone
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria V Lavarone, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Villaggio Nevada S Bazénem Pig – Folgaria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Villaggio Nevada S Bazénem Pig – Folgaria, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Astoria V Lavarone
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria V Lavarone, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Grand Hotel Astoria S Bazénem Pig - Lavarone/Folgaria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Astoria S Bazénem Pig - Lavarone/Folgaria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 428 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Folgaria / Lavarone podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal