Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Folgaria / Lavarone 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Folgaria / Lavarone All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Folgaria / Lavarone - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Folgaria / Lavarone podle odjezdu

Alaska Clubrezidence
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Alaska Clubrezidence, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2433,- Kč.
 
Hotel Des Alpes
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Des Alpes, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4315,- Kč.
 
Hotel Irma ***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Irma ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13800,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Stella Se Skipasem V Ceně – Costa Di Folgaria
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Rezidence Stella Se Skipasem V Ceně – Costa Di Folgaria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Rezidence Tana Della Volpe
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Rezidence Tana Della Volpe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2933,- Kč.
 
Residence Alaska*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Residence Alaska*** - Zima 2020/21, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 1742,- Kč.
 
Residence Serrada
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Residence Serrada, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Residence Alaska*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Residence Alaska*** - Zima 2020/21, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1393,- Kč.
 
Residence Alaska*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Residence Alaska*** - Zima 2020/21, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 3483,- Kč.
 
Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Des Alpes Ve Folgaria - 300 M Od Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 396 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Folgaria / Lavarone podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal