Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Folgaria / Lavarone 2018

Vyhledávání zájezdů

Folgaria / Lavarone 2018 a Last Minute dovolená Folgaria / Lavarone

Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 18690,- Kč.
 
Grand Hotel Biancaneve
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Biancaneve, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 11190,- Kč.
 
Hotel Al Lago
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Al Lago, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10565,- Kč.
 
Hotel Monteverde Pig- Gionghi / Lavarone
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Monteverde Pig- Gionghi / Lavarone, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3640,- Kč.
 
Hotel Luna Bianca
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Luna Bianca, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské v aktuální ceně 14390,- Kč.
 
Hotel Cimone Pig- Bertoldi / Lavarone
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cimone Pig- Bertoldi / Lavarone, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Hotel Four Seasons
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Four Seasons, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Alpine Smart
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v hvězdičkovém ubytování Alpine Smart, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až neděle 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 2548,- Kč.
 
Cimone
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Cimone, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až neděle 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7961,- Kč.
 
Hotel Lares*** - Serrada Di Folgaria
Dovolená Itálie 2018 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lares*** - Serrada Di Folgaria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až neděle 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Folgaria / Lavarone podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal