Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Donatello Florencie s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Florencie - Hotel Donatello Florencie. Last Minute pobyty v italské lokalitě Florencie 2019.

1Italie.cz    >    
Florencie    >    

Hotel Donatello Florencie

Vyhledávání zájezdů

Hotel Donatello Florencie podle termínu

Hotel Donatello
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Donatello, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 6. říjen až čtvrtek 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 2 % v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Hotel Donatello
Dovolená Řím levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Donatello s délkou 3 dní, v termínu 6. prosinec 2019 až 8. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 4000 Kč.
 
Hotel Donatello Florencie
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Donatello Florencie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2070,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Florencie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal