All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Eraclea Mare 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Eraclea Mare 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Eraclea Mare All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Eraclea Mare 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Residence Doge
★★
 
 • 4 145 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence Doge, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 164 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4145,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence K3
★★
👍👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 
 • 4 145 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence K3 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 164 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4145,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Residence Doge
★★
 
 • 4 145 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence Doge, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. duben až sobota 16. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 171 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4145,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence K3
★★
👍👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 
 • 4 145 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence K3 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do sobota 16. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 171 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4145,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Residence K3
★★
👍👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 
 • 4 145 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence K3, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. duben až sobota 23. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 178 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4145,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence K3 je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Doge
★★
 
 • 4 145 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence Doge od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. dubna do sobota 30. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 185 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4145,- Kč.
Residence K3
★★
👍👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 
 • 4 145 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence K3, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. duben až sobota 7. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 192 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4145,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence K3 je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Doge
★★
 
 • 4 145 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence Doge od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 199 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4145,- Kč.
Residence K3
★★
👍👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 
 • 4 145 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence K3, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 199 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4145,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence K3 je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Doge
★★
 
 • 4 145 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Eraclea Mare v ?hvězdičkovém ubytování Residence Doge od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. května do sobota 21. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 206 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4145,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Dovolenou Eraclea Mare 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Eraclea Mare levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Eraclea Mare nebo sekci dovolená s dětmi.