All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Elba 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Elba 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Elba All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Elba 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Apartmán Black A White
★★
 • Klimatizace
 • Lednička
 • TV
 • 4 435 Kč
 • 4 258 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Elba, v místě Apartmán Black a White v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Black A White, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 4258,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmán Lo Scoglietto
  ★★
  • Lednička
  • TV
  • 3 250 Kč
  • 3 120 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: San Vincenzo je příjemné menší letovisko s několika dobrými restauracemi. Jeho poloha umožňuje výlet do Pisy, Florencie či na Elbu. Hotel nás moc nenadchl, stejně tak moře, které bylo zněčištěné řasami a zvířeným jem...

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Elba, v místě Apartmán Lo Scoglietto v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Lo Scoglietto od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 3120,- Kč.
  Apartmány L’isola
  ★★
  • 2 566 Kč
  • 2 463 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Elba v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány L’isola, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 2463,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmány Casa Luppoli
   
  • 4 000 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Casa Luppoli s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4000 Kč.
  Apartmány Elbamar
   
  • 4 650 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Elbamar s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4650 Kč.
  Apartmány La Turistica
   
  • 4 200 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány La Turistica s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4200 Kč.
  Elbamar Campo
  ★★★
  • Klidná lokalita
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 6 630 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Pobyt na Elbě byl úžasný zážitek, krásná příroda, čisté moře, skvělé počasí.

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Elba, v místě Marina Di Campo v 3hvězdičkovém ubytování Elbamar Campo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6630,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Rezidence Casa Luppoli
   
  • 4 726 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rezidence Casa Luppoli s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4726 Kč.
  Rezidence Dei Fiori
  ★★★
   
  • 4 950 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Rezidence Dei Fiori s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4950 Kč.
  Rezidence Elbamar Campo
   
  • 6 630 Kč

  Detail

  Dovolená Elba levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rezidence Elbamar Campo s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6630 Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 176 nalezených

  Dovolenou Elba 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Elba levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Elba nebo sekci dovolená s dětmi.

  Elba

  Elba je po zmiňovaných předchozích dvou ostrovech: Sicílii a Sardinii třetím největším italským ostrovem. Je 29 km dlouhá a přibližně 19 km široká. Zajímavá hornatá krajina Elby se nejen proslavila dobrým vínem, ale také jako místo Napoleonova vyhnanství. Tento ostrov nám nabízí bílý písek, krásné pláže, starobylá kamenná městečka a čisté moře lákající k potápění.