Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v dubnu 2021

Apartmán Nico
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmán Nico, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 7632,- Kč.
 
Apartmán Emanuela
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmán Emanuela, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 7905,- Kč.
 
Apartmán Adele
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmán Adele, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 8633,- Kč.
 
Apartmánový Dům Stali Di Modesto
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Modesto, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 6372,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 7226,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9867,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 7 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 14164,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7040,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5630,- Kč.
 
Hotel Brunnerhof
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Brunnerhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1234 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal