All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    
Madonna di Campiglio    >    

Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2022/2023

Dovolená Madonna di Campiglio levně. All Inclusive dovolená Madonna di Campiglio a Last Minute zájezdy Madonna di Campiglio. Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky s hodnocením klientů. Madonna di Campiglio 2022/2023.

Dovolená Madonna di Campiglio 2022/2023

Dovolená Itálie v zimě 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 2. leden až pátek 6. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 183 dní za aktuální cenu 8500,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2022/2023
Denny
★★★
 
  • 8 500 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 22. ledna do středy 25. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 203 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5400,- Kč.
Dovolená Madonna di Campiglio 2022/2023
Denny
★★★
 
  • 5 400 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. únor až čtvrtek 16. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 224 dní za aktuální cenu 7900,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2022/2023 - Denny
Denny
★★★
 
  • 7 900 Kč

Detail

Dovolená v Itálii na jaře 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 12. března do středy 15. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 252 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5400,- Kč.
Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2022/2023 - Denny
Denny
★★★
 
  • 5 400 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 19. březen až středa 22. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 259 dní za aktuální cenu 5400,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2022/2023 - Denny
Denny
★★★
 
  • 5 400 Kč

Detail

Dovolená v Itálii na jaře 2023 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 26. března do čtvrtka 30. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 266 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6800,- Kč.
Dovolená Madonna di Campiglio 2022/2023 - Denny
Denny
★★★
 
  • 6 800 Kč

Detail


Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Madonna di Campiglio 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2022, dovolenou Švýcarsko 2022, dovolenou Thajsko 2022/2023 nebo například dovolenou Tunisko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Madonna di Campiglio nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal