Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Dovolená Itálie levně. ☀️ All Inclusive dovolená v Itálii a Last Minute zájezdy do Itálie. Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky s hodnocením klientů. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Itálie podle termínu

Hotel Alexander
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 6940,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Antico Monastero **** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero **** - Léto 2021, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 6983,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel La Rotonda *** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Tignale v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rotonda *** - Léto 2021, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4047,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 7 km, vzdálenost od centra města: 900 m.
 
Hotel La Rotonda *** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Tignale v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rotonda *** - Léto 2021, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 8892,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 7 km, vzdálenost od centra města: 900 m.
 
Apartmány Rey
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Rey, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3157,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Bavaria 46 Cruiser Perda Longa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Bavaria 46 Cruiser Perda Longa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, v aktuální ceně 19957,- Kč.
 
Camping Sabbiadoro: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lignano v 3hvězdičkovém ubytování Camping Sabbiadoro: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2137,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m, vzdálenost od centra města: 100 m.
 
Club Stella Marina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Toskánsko, v místě Marina di Cecina v 3hvězdičkovém ubytování Club Stella Marina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1312,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 10 m, vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od letiště: 55 km.
 
Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Miláno, v místě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až sobota 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Dufour 520 Gl Su Giudeu
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Dufour 520 Gl Su Giudeu, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, v aktuální ceně 24695,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22698 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal