Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Dovolená Itálie levně. ☀️ All Inclusive dovolená v Itálii a Last Minute zájezdy do Itálie. Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky s hodnocením klientů. Itálie 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Itálie podle termínu

Hotel Principe Marmolada*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Principe Marmolada*** - Zima 2020/21, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 6030,- Kč.
 
Hotel Marianna Tbo- Rocca Pietore
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Hotel Marianna Tbo- Rocca Pietore, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Hotel Rezidence Orsa Maggiore Tbo- Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Rezidence Orsa Maggiore Tbo- Falcade, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 6530,- Kč.
 
Hotel Stegerhaus Pig- San Giovanni / St. Johan
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Hotel Stegerhaus Pig- San Giovanni / St. Johan, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 6530,- Kč.
 
Hotel Valtellina Pig– Livigno
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Hotel Valtellina Pig– Livigno, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11520,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3360,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 41890,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 33590,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 18616 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal