All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Dolomity Superski 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dolomity Superski 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Dolomity Superski All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Dolomity Superski 2021 - Itálie 2021

Hotel Alla Rocca
★★★
 
  • 3 954 Kč

Detail

Dovolená Dolomiti Superski levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Alla Rocca s délkou 4 dní, v termínu 29. červenec 2021 až 1. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3954 Kč.
Apartmány Giorgio
 
  • 2 550 Kč

Detail

Nejnovější recenze: S výběrem apartmánu jsme velmi spokojeni. Po celou dobu ubytování byl v domě klid, čisto, příjemná atmosféra. Aparmány jsou umístěny v blízkosti nástupních stanic lanovek.

Dovolená Dolomiti Superski levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Giorgio s délkou 4 dní, v termínu 31. červenec 2021 až 3. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2550 Kč.
Hotel Lagorai
★★★
 
  • 4 624 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Pouze jednoznačně kladné hodnocení. Doprava byla vlastní, takže dosah z hotel na nedaleké středisko Alpe Cermis bezproblémový. Přímo z hotelu ale bylo možno se dopravit k lanovce na Alpe Cermis autobusem. Úžasný, nepříli...

Dovolená Dolomiti Superski levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Lagorai s délkou 4 dní, v termínu 20. srpen 2021 až 23. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4624 Kč.
Aparthotel Majestic
★★★
 
  • 2 600 Kč

Detail

Nejnovější recenze: spokojen

Dovolená Dolomiti Superski levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Aparthotel Majestic s délkou 4 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 31. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2600 Kč.
Rezidence Lembondel (Tiarno Di Sotto)
★★
👍👍👍
 
  • 1 994 Kč

Detail

2.6/5 Dobré (3 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolomity Superski v ?hvězdičkovém ubytování Rezidence Lembondel (Tiarno Di Sotto), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1994,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Rezidence Lembondel (Tiarno Di Sotto) je 2.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Rezidence Rododendro
 
  • 4 450 Kč

Detail

Dovolená Dolomiti Superski levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rezidence Rododendro s délkou 8 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 4. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4450 Kč.
Sport Family Scoiattolo (Trento)
★★★
 
  • 4 386 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Dolomity Superski v 3hvězdičkovém ubytování Sport Family Scoiattolo (Trento), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4386,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Aparthotel Des Alpes
★★★
 
  • 2 550 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Nádherné sjezdovky

Dovolená Dolomiti Superski levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Aparthotel Des Alpes s délkou 4 dní, v termínu 4. září 2021 až 7. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2550 Kč.
Aparthotel Princess
★★★
 
  • 2 750 Kč

Detail

Nejnovější recenze: jezdím sem už několik let a opět mě to nezklamalo

Dovolená Dolomiti Superski levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Aparthotel Princess s délkou 4 dní, v termínu 4. září 2021 až 7. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2750 Kč.
Rezidence Campolongo
 
  • 3 900 Kč

Detail

Dovolená Dolomiti Superski levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rezidence Campolongo s délkou 4 dní, v termínu 4. září 2021 až 7. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3900 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 34 nalezených

Dovolenou Dolomity Superski 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Dolomity Superski levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dolomity Superski nebo sekci dovolená s dětmi.