Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Lajadira - Polopenze v italské lokalitě Cortina d´Ampezzo s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Cortina d´Ampezzo 2019 - Hotel Lajadira - Polopenze výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Cortina d´Ampezzo.

1Italie.cz    >    
Cortina d´Ampezzo    >    

Hotel Lajadira - Polopenze

Vyhledávání zájezdů

Hotel Lajadira - Polopenze podle termínu

Hotel Lajadira - Polopenze
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Polopenze, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 5. leden až pátek 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15690,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Snídaně
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Snídaně, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až středa 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12190,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Snídaně
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Snídaně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až úterý 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14190,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Snídaně
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Snídaně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. únor až sobota 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10190,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Snídaně
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Snídaně, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 5. únor až pondělí 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12190,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Polopenze
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Polopenze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25390,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Polopenze
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Polopenze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až sobota 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25390,- Kč.
 
Hotel Lajadira - Polopenze
Dovolená Itálie 2019 - Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lajadira - Polopenze, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až úterý 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18290,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Cortina d´Ampezzo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal