All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Cortina d´Ampezzo 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cortina d´Ampezzo 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Cortina d´Ampezzo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Cortina d´Ampezzo 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Monaco Sport (Santo Stefano Di Cadore)
★★★
 
 • 9 900 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Monaco Sport (Santo Stefano Di Cadore), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 45 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Domina Home Alaska
★★★★
 
 • 7 000 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Domina Home Alaska od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do pátek 10. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 49 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7000,- Kč.
Monaco Sport (Santo Stefano Di Cadore)
★★★
 
 • 11 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Monaco Sport (Santo Stefano Di Cadore), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 11500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Orso Grigio (Pescúl)
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 6 520 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (33 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Cortina d´Ampezzo, v místě Orso Grigio (Pescúl) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orso Grigio (Pescúl) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do neděle 12. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 50 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6520,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Domina Home Alaska
★★★★
 
 • 10 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Domina Home Alaska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 10500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Domina Home Alaska
★★★★
 
 • 14 000 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Domina Home Alaska od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do středa 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14000,- Kč.
Orso Grigio (Pescúl)
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 8 600 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (33 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo, v místě Orso Grigio (Pescúl) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orso Grigio (Pescúl), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Orso Grigio (Pescúl) je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Royal
★★★
 
 • 10 000 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Royal od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 10000,- Kč.
Domina Home Alaska
★★★★
 
 • 10 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Domina Home Alaska, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 10500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Domina Home Alaska
★★★★
 
 • 3 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Domina Home Alaska od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 15. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 56 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3500,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 330 nalezených

Dovolenou Cortina d´Ampezzo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovensko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Cortina d´Ampezzo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Cortina d´Ampezzo nebo sekci dovolená s dětmi.