Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cortina d´Ampezzo 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Cortina d´Ampezzo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Cortina d´Ampezzo - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Cortina d´Ampezzo podle odjezdu

Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 13970,- Kč.
 
Hotel Alaska ****
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska ****, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Hotel Alaska ****
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska ****, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9500,- Kč.
 
Hotel Alaska ****
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska ****, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11800,- Kč.
 
Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2050,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6470,- Kč.
 
Alaska
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alaska, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13913,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6470,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 3930,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 328 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Cortina d´Ampezzo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal