Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Civetta 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Civetta All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Civetta - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Civetta podle odjezdu

Hotel Lorenzini
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lorenzini, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 7190,- Kč.
 
Hotel Adriana
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adriana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11029,- Kč.
 
Residence Regina
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Residence Regina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3939,- Kč.
 
Rezidence Regina
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Rezidence Regina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3786,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Alle Alpi
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v 2hvězdičkovém ubytování Alle Alpi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12090,- Kč.
 
Civetta
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Civetta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4211,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Adriana ***
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adriana ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10600,- Kč.
 
Residence Panorama
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Residence Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2656,- Kč.
 
Rezidence Regina
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Rezidence Regina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9690,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Rezidence Regina
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Rezidence Regina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3786,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Civetta podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal