Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Civetta 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Civetta All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Civetta - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Civetta podle odjezdu

La Busa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v 2hvězdičkovém ubytování La Busa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2572,- Kč.
 
La Busa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v 2hvězdičkovém ubytování La Busa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2572,- Kč.
 
La Busa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v 2hvězdičkovém ubytování La Busa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2781,- Kč.
 
Casa Al Moro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v hvězdičkovém ubytování Casa Al Moro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 16230,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Regina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v hvězdičkovém ubytování Regina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4419,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Residence Regina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v hvězdičkovém ubytování Residence Regina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3909,- Kč.
 
Villa Edelweiss
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Civetta v hvězdičkovém ubytování Villa Edelweiss, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5681,- Kč.
 
Hotel Alle Alpi
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alle Alpi, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10800,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alle Alpi
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alle Alpi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 14560,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alle Alpi
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alle Alpi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7130,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 450 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Civetta podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal