All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cervinia/Zermatt 2022/2023. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Cervinia/Zermatt All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023

Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 22. prosinec až čtvrtek 29. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 80 dní za aktuální cenu 15700,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 15 700 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 23. prosince do pátku 30. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 15700,- Kč.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 15 700 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 28. prosinec až středa 4. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 86 dní za aktuální cenu 16600,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2022/2023, zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 16 600 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 3. ledna do soboty 7. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 92 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8050,- Kč.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 8 050 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. leden až sobota 14. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 96 dní za aktuální cenu 9150,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 9 150 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 14. ledna do soboty 21. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 103 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9600,- Kč.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 9 600 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 21. leden až sobota 28. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 110 dní za aktuální cenu 9600,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 9 600 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. ledna do soboty 4. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 117 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 10200,- Kč.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 10 200 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. únor až sobota 11. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 124 dní za aktuální cenu 11250,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cervinia/Zermatt Dovolená 2022/2023 - Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 11 250 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Cervinia/Zermatt v ?hvězdičkovém ubytování Cervinia Due (Cervinia) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 11. února do soboty 18. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12450,- Kč.
Cervinia Due (Cervinia)
Cervinia Due (Cervinia)
★★
 
  • 12 450 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Dovolenou Cervinia/Zermatt 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2022, dovolenou Srí Lanka 2022, dovolenou Španělsko 2022/2023 nebo například dovolenou Švýcarsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Cervinia/Zermatt nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal