Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cervinia/Zermatt 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Cervinia/Zermatt All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Cervinia/Zermatt - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Cervinia/Zermatt podle odjezdu

Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4475,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15600,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4475,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15600,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4475,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 25100,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5140,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. prosinec až sobota 2. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2020/2021, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 25100,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. prosinec až sobota 2. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2020/2021, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9420,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 43 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Cervinia/Zermatt podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal