Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cervinia/Zermatt 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Cervinia/Zermatt All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Cervinia/Zermatt - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Cervinia/Zermatt podle odjezdu

Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18500,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5260,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18500,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6580,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14681,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18500,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6580,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18500,- Kč.
 
Rezidence Petit Tibet **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Rezidence Petit Tibet **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6580,- Kč.
 
Hotel Lo Stambecco
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lo Stambecco, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 30029,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 59 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Cervinia/Zermatt podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal