All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Cervinia/Zermatt 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Cervinia/Zermatt 2021/2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Cervinia/Zermatt All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Cervinia/Zermatt 2021/2022 - Itálie 2021/2022

Residence Petit Tibet (Cielo Alto)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 900 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Petit Tibet (Cielo Alto), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Petit Tibet (Cielo Alto) je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Petit Tibet (Cielo Alto)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 580 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Petit Tibet (Cielo Alto) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3580,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Residence Petit Tibet (Cielo Alto)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 580 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Petit Tibet (Cielo Alto), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Petit Tibet (Cielo Alto) je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Petit Tibet (Cielo Alto)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 560 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Petit Tibet (Cielo Alto) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do sobota 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2560,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Residence Bellevue (Antey Saint André)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 16 040 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Bellevue (Antey Saint André), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 4. březen až neděle 13. březen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 220 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 16040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Bellevue (Antey Saint André) je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Bellevue (Antey Saint André)
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 190 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Cervinia/Zermatt v 2hvězdičkovém ubytování Residence Bellevue (Antey Saint André) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 13190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Cervinia/Zermatt 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovensko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Cervinia/Zermatt levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Cervinia/Zermatt nebo sekci dovolená s dětmi.