Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v červenci 2021

Almazzago
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Almazzago, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Argentario
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Toskánsko v hvězdičkovém ubytování Argentario, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13273,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- Kč.
 
Hotel Alexander S Bazénem Pig– Limone Sul Garda
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander S Bazénem Pig– Limone Sul Garda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Hotel Fabricia S Bazénem Pig- Baia Di Magazzini / Portoferra
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Fabricia S Bazénem Pig- Baia Di Magazzini / Portoferra, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13838,- Kč.
 
Hotel Internazionale S Bazénem Ch- Torri Del Benaco
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Internazionale S Bazénem Ch- Torri Del Benaco, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3660,- Kč.
 
Hotel Mavino
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mavino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12650,- Kč.
 
Liparské Ostrovy - Autobusem
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sicílie v hvězdičkovém ubytování Liparské Ostrovy - Autobusem, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 12. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 
Mediterraneo
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lignano v 3.5hvězdičkovém ubytování Mediterraneo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7290,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 28590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2617 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal