All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Capri 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Capri 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Capri All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Capri 2021 - Itálie 2021

Biancamaria
★★★
 • Bar
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 
 • 23 582 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Capri, v místě Biancamaria v 3hvězdičkovém ubytování Biancamaria, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až čtvrtek 14. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 73 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23582,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
San Michele
★★★★
 
 • 23 289 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Capri v luxusním 4hvězdičkovém ubytování San Michele od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. října do čtvrtek 14. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23289,- Kč.
Weber Ambassador (Marina Piccola)
★★★★
 
 • 22 542 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Capri, v místě Weber Ambassador (Marina Piccola) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Weber Ambassador (Marina Piccola), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až čtvrtek 14. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 73 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22542,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
San Michele
★★★★
 
 • 24 089 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Capri v luxusním 4hvězdičkovém ubytování San Michele od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 12. října do pondělí 18. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 77 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24089,- Kč.
Biancamaria
★★★
 • Bar
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 
 • 23 075 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Capri, v místě Biancamaria v 3hvězdičkovém ubytování Biancamaria, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až čtvrtek 21. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23075,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
San Michele
★★★★
 
 • 23 689 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Capri v luxusním 4hvězdičkovém ubytování San Michele od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do pátek 22. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23689,- Kč.
San Michele
★★★★
 
 • 22 355 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Capri v luxusním 4hvězdičkovém ubytování San Michele, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až čtvrtek 21. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22355,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Weber Ambassador (Marina Piccola)
★★★★
 
 • 23 235 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Capri, v místě Weber Ambassador (Marina Piccola) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Weber Ambassador (Marina Piccola) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do čtvrtek 21. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23235,- Kč.
Weber Ambassador (Marina Piccola)
★★★★
 
 • 22 488 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Capri, v místě Weber Ambassador (Marina Piccola) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Weber Ambassador (Marina Piccola), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až pátek 22. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22488,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Weber Ambassador (Marina Piccola)
★★★★
 
 • 21 608 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Capri, v místě Weber Ambassador (Marina Piccola) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Weber Ambassador (Marina Piccola) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do čtvrtek 21. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21608,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Capri 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Capri levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Capri nebo sekci dovolená s dětmi.