Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v březnu 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v březnu 2021

Apartmánový Dům Pasca
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Pasca, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 42 %, v aktuální ceně 10982,- Kč.
 
Hotel Lamm
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 6153,- Kč.
 
Hotel Lamm
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 19995,- Kč.
 
Hotel Europa Pig- Molveno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Europa Pig- Molveno, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3830,- Kč.
 
Hotel Someda Pig- Moena
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Someda Pig- Moena, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7050,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Veronza Holiday Centre*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Veronza Holiday Centre*** - Zima 2020/21, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13860,- Kč.
 
Club Hotel Zodiaco A Rezidence Orizzonte S Bazénem Př– Monte
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Monte Bondone v hvězdičkovém ubytování Club Hotel Zodiaco A Rezidence Orizzonte S Bazénem Př– Monte, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10540,- Kč.
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Corona
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Corona, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7090,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 33590,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 2900 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal