All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bormio 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bormio 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Bormio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Bormio 2021 - Itálie 2021

Residence Casa Martinelli
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 734 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bormio, v místě Isolaccia v 3hvězdičkovém ubytování Residence Casa Martinelli, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4734,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Casa Martinelli je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Casa Clà - App. Verde (Brx750)
★★
 
 • 4 183 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Casa Clà - App. Verde (Brx750) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do sobota 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 32 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4183,- Kč.
Residence Casa Martinelli
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 667 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bormio, v místě Isolaccia v 3hvězdičkovém ubytování Residence Casa Martinelli, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až středa 1. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2667,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Casa Martinelli je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Casa Clà - App. Verde (Brx750)
★★
 
 • 4 183 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Casa Clà - App. Verde (Brx750) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4183,- Kč.
Mountain Home (Brx771)
★★
 
 • 3 292 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Mountain Home (Brx771), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3292,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
San Anton
★★
 
 • 3 745 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Bormio v ?hvězdičkovém ubytování San Anton od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3745,- Kč.
Residence Casa Martinelli
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 3 017 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Bormio, v místě Isolaccia v 3hvězdičkovém ubytování Residence Casa Martinelli, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až čtvrtek 30. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 60 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3017,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Casa Martinelli je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mountain Home (Brx771)
★★
 
 • 2 454 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Mountain Home (Brx771) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 67 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2454,- Kč.
Santa Lucia
★★
 
 • 2 231 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Santa Lucia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 67 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2231,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Mountain Home (Brx771)
★★
 
 • 2 454 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Bormio v ?hvězdičkovém ubytování Mountain Home (Brx771) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. října do sobota 23. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2454,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 244 nalezených

Dovolenou Bormio 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021/2022 nebo například dovolenou Řecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovensko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Bormio levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bormio nebo sekci dovolená s dětmi.