Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bormio 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Bormio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Bormio - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bormio podle odjezdu

Casa Martinelli
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Casa Martinelli, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2717,- Kč.
 
Casa Trabuk
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 2hvězdičkovém ubytování Casa Trabuk, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2563,- Kč.
 
Ginestra
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Ginestra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2012,- Kč.
 
Margherita
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Margherita, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Ortensia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Ortensia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
San Anton
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 2hvězdičkovém ubytování San Anton, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4694,- Kč.
 
Santa Lucia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Santa Lucia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2248,- Kč.
 
Hotel Rododendri - San Antonio – Bormio
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rododendri - San Antonio – Bormio, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Casa Martinelli
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Casa Martinelli, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2717,- Kč.
 
Fiordaliso
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Fiordaliso, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2012,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 696 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bormio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal