Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bormio 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Bormio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Bormio - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bormio podle odjezdu

Hotel Baita Clementi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Baita Clementi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8690,- Kč.
 
Hotel Baita Clementi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Baita Clementi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6590,- Kč.
 
Hotel Rododendri - San Antonio – Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Hotel Rododendri - San Antonio – Bormio, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Hotel Gufo Pig- Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Hotel Gufo Pig- Bormio, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4760,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Casa Martinelli
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Rezidence Casa Martinelli, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5800,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Baita Clementi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Baita Clementi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6590,- Kč.
 
Santa Lucia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Santa Lucia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 2209,- Kč.
 
Baita Del Sole
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Baita Del Sole, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 4569,- Kč.
 
Hotel Sant Anton Pig- Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Hotel Sant Anton Pig- Bormio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 15360,- Kč.
 
Baita Del Sole
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Baita Del Sole, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4329,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 422 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bormio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal