Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Benátky 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Benátky All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Benátky - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Benátky podle odjezdu

Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7586,- Kč.
 
Splendid Venice
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid Venice, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14790,- Kč.
  • Bar
 
Bella Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bella Venezia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6862,- Kč.
 
Hotel Malibran
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Malibran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4914,- Kč.
 
Palace Bonvecchiati
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace Bonvecchiati, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 13690,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Bella Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bella Venezia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Palace Bonvecchiati
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace Bonvecchiati, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18290,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Relais Piazza San Marco
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Relais Piazza San Marco, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 
Bella Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bella Venezia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 855 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Benátky podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal