All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Basilicata Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Basilicata 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Basilicata All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Basilicata Dovolená 2022

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata, Villaggio Club Giardini d’Oriente v ?hvězdičkovém ubytování Villaggio Club Giardini D’oriente, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 29. květen až neděle 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 16300,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Basilicata Dovolená 2022
Villaggio Club Giardini D’oriente
★★
 • Venkovní bazén
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 16 300 Kč

Detail

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ti Blu Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 29. května do neděle 5. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12800,- Kč.
Basilicata Dovolená 2022
Ti Blu Village
★★★★
 
 • 12 800 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Basilicata, Villaggio Club Giardini d’Oriente v ?hvězdičkovém ubytování Villaggio Club Giardini D’oriente, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 5. červen až neděle 12. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní za aktuální cenu 17500,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Basilicata Dovolená 2022 - Villaggio Club Giardini D’oriente
Villaggio Club Giardini D’oriente
★★
 • Venkovní bazén
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 17 500 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ti Blu Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 5. června do neděle 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13500,- Kč.
Basilicata Dovolená 2022 - Ti Blu Village
Ti Blu Village
★★★★
 
 • 13 500 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Basilicata, Villaggio Club Giardini d’Oriente v ?hvězdičkovém ubytování Villaggio Club Giardini D’oriente, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. červen až neděle 19. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 24 dní za aktuální cenu 17500,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Basilicata Dovolená 2022 - Villaggio Club Giardini D’oriente
Villaggio Club Giardini D’oriente
★★
 • Venkovní bazén
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 17 500 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ti Blu Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 12. června do neděle 19. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 24 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14000,- Kč.
Basilicata Dovolená 2022 - Ti Blu Village
Ti Blu Village
★★★★
 
 • 14 000 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ti Blu Village, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 19. červen až neděle 26. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 31 dní za aktuální cenu 15400,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Basilicata Dovolená 2022 - Ti Blu Village
Ti Blu Village
★★★★
 
 • 15 400 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Basilicata, Villaggio Club Giardini d’Oriente, v místě Villaggio Club Giardini d’Oriente v ?hvězdičkovém ubytování Villaggio Club Giardini D’oriente od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 19. června do neděle 26. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 31 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17500,- Kč.


Basilicata Dovolená 2022 - Villaggio Club Giardini D’oriente
Villaggio Club Giardini D’oriente
★★
 • Venkovní bazén
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 17 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ti Blu Village, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 26. červen až neděle 3. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní za aktuální cenu 16800,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Basilicata Dovolená 2022 - Ti Blu Village
Ti Blu Village
★★★★
 
 • 16 800 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Basilicata, Villaggio Club Giardini d’Oriente, v místě Villaggio Club Giardini d’Oriente v ?hvězdičkovém ubytování Villaggio Club Giardini D’oriente od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 26. června do neděle 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 22100,- Kč.


Villaggio Club Giardini D’oriente
Villaggio Club Giardini D’oriente
★★
 • Venkovní bazén
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 22 100 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Dovolenou Basilicata 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2022, dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Česká republika 2022/2023 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Basilicata nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal