All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Basilicata 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Basilicata 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Basilicata All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Basilicata 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Best Western Imperiale (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 001 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Imperiale (Nova Siri Marina), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 29. březen až úterý 5. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23001,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Best Western Imperiale (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 663 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Imperiale (Nova Siri Marina) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. dubna do úterý 3. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 188 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23663,- Kč.
Best Western Imperiale (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 663 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Imperiale (Nova Siri Marina), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. květen až úterý 10. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 195 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23663,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Best Western Imperiale (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 663 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Imperiale (Nova Siri Marina) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 10. května do úterý 17. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 202 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23663,- Kč.
Best Western Imperiale (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 663 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Imperiale (Nova Siri Marina), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. květen až úterý 24. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23663,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sira Resort (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 610 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Sira Resort (Nova Siri Marina) od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do pátek 10. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 220 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23610,- Kč.
Sira Resort (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 23 451 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Sira Resort (Nova Siri Marina), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. květen až pondělí 6. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 220 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23451,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sira Resort (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 22 657 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Sira Resort (Nova Siri Marina) od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do neděle 5. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 220 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22657,- Kč.
Sira Resort (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 22 578 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Sira Resort (Nova Siri Marina), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. květen až pátek 3. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 220 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22578,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sira Resort (Nova Siri Marina)
★★
 
  • 22 207 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Basilicata v ?hvězdičkovém ubytování Sira Resort (Nova Siri Marina) od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do středa 8. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 220 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22207,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 133 nalezených

Dovolenou Basilicata 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021, dovolenou Mauricius 2021/2022 nebo například dovolenou Německo 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Omán.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Basilicata levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Basilicata nebo sekci dovolená s dětmi.