Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Basilicata 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Basilicata All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Basilicata - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Basilicata podle odjezdu

Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 9395,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 11283,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 9395,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 11283,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 9395,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 11283,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až neděle 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 9395,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až neděle 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 11283,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 9395,- Kč.
 
Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 11283,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Basilicata podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal