Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii autobusem za nejlepší ceny online ✅ Last Minute dovolená v Itálii autokarem. Levné autobusové zájezdy do Itálie. Itálie 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Itálie autobusem - Itálie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Itálie autobusem podle termínu

Villa Ciol
Dovolená Itálie 2019 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Villa Ciol, s délkou 17 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 9. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 7293,- Kč.
 
Green Residence - Eraclea Mare
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Green Residence - Eraclea Mare, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4215,- Kč.
 
Hotel Maestrale Letecky
Dovolená Itálie 2019 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Maestrale Letecky, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13173,- Kč.
 
Mocambo
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Mocambo, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9640,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Residence Ferrucci
Dovolená Itálie 2019 - Marche v hvězdičkovém ubytování Residence Ferrucci, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4189,- Kč.
 
Rezidence Stella Marina
Dovolená Itálie 2019 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Stella Marina, s délkou 17 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 9. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Stenella
Dovolená Itálie 2019 - Elba v hvězdičkovém ubytování Stenella, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 • Půjčovna kol
 
Vila Silvana - Eraclea Mare
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Vila Silvana - Eraclea Mare, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3667,- Kč.
 
Villa Paola
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v 3hvězdičkovém ubytování Villa Paola, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3209,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Romantické Benátky
Dovolená Benátky levně, s neznámým počtem hvězdiček. Romantické Benátky s délkou 4 dní, v termínu 30. květen 2019 až 2. červen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, jarní zájezd autobusovou dopravou v ceně 4190 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 431 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal