All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Arabba/Marmolada Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Arabba/Marmolada 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Arabba/Marmolada All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Arabba/Marmolada Dovolená 2022

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až středa 1. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 6800,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Villa Eden 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 800 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do pátku 3. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7700,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Villa Eden je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 700 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až sobota 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 11900,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Villa Eden 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 900 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do soboty 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 8900,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Villa Eden je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 900 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až čtvrtek 2. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 6400,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Villa Eden 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 400 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do úterý 31. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3900,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Villa Eden je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 900 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až úterý 7. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 5100,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Villa Eden 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 100 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Villa Eden od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do soboty 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 8900,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Villa Eden je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).


Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Villa Eden
Villa Eden
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 900 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Portavescovo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 13900,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 8 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Portavescovo 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Arabba/Marmolada Dovolená 2022 - Portavescovo
PortavescovoDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 900 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (8 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Arabba/Marmolada, Arabba, v místě Arabba v 3hvězdičkovém ubytování Evaldo od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do čtvrtka 9. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, v aktuální online ceně 12500,- Kč.


Evaldo
Evaldo
★★★
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Zastávka skibusu
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 12 500 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Celkově převažuje spokojenost


Zobrazeno 1-10 z 481 nalezených

Dovolenou Arabba/Marmolada 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2022, dovolenou Polsko 2022, dovolenou Portugalsko 2022/2023 nebo například dovolenou Rakousko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Arabba/Marmolada nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal