Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Apulská oblast (Puglia) 2019/2020 levně. ✅ Last Minute Apulská oblast (Puglia) - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Dovolená Apulská oblast (Puglia) - Apulská oblast (Puglia) 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Apulská oblast (Puglia) a Last Minute zájezdy

Pugnochiuso Resort - Hotel Degli Ulivi*** - Vieste
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Pugnochiuso Resort - Hotel Degli Ulivi*** - Vieste, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 19006,- Kč.
 
Residence Julia - Peschici
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Residence Julia - Peschici, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6837,- Kč.
 
Villaggio Sabbiadoro - Vieste
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Villaggio Sabbiadoro - Vieste, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7733,- Kč.
 
Hotel Mira - Peschici
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mira - Peschici, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13470,- Kč.
 
Hotel Mira - Peschici
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mira - Peschici, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11780,- Kč.
 
Hotel Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa Marina
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 28500,- Kč.
 
Hotel Solaria*** - Rodi Garganico
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Solaria*** - Rodi Garganico, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8830,- Kč.
 
Residence Zagare - Rodi Garganico
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Residence Zagare - Rodi Garganico, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3405,- Kč.
 
Vila Lucia - Mattinata
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Vila Lucia - Mattinata, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5700,- Kč.
 
Villaggio Camping Capo Vieste - Vieste
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Villaggio Camping Capo Vieste - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5643,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Apulská oblast (Puglia) podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal