All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Aprica 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Aprica 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Aprica All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Aprica 2021 - Itálie 2021

Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 712 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až úterý 31. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13712,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Posta je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 312 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do úterý 31. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15312,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 16 246 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až středa 1. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16246,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Posta je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 686 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do středa 1. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15686,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 846 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až úterý 31. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15846,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Posta je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 245 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do úterý 31. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14245,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 325 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až úterý 31. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14325,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Posta je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 819 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do úterý 31. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13819,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 379 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až středa 1. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14379,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Posta je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Posta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 725 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (98 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Posta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do úterý 31. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Norimberk, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12725,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Aprica 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Aprica levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Aprica nebo sekci dovolená s dětmi.