All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Aprica 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Aprica 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Aprica All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Aprica 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Derby (Aprica)
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 670 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (76 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Derby (Aprica), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 45 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9670,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Derby (Aprica) je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ginepro
★★★
 
  • 9 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Ginepro od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 45 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9670,- Kč.
Ginepro
★★★
 
  • 12 120 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Ginepro, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Ginepro
★★★
 
  • 8 730 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Ginepro od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. prosince do pátek 17. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8730,- Kč.
Italia
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 380 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (243 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Italia, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až středa 22. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 58 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Italia je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bozzi
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 040 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (55 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Bozzi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 25. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Cristallo Club
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 600 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristallo Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až pátek 24. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 11600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Cristallo Club je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cristallo Club
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 860 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristallo Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do čtvrtek 23. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9860,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Cristallo Club
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 700 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristallo Club, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až čtvrtek 23. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Cristallo Club je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cristallo Club
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 16 440 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristallo Club od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 25. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16440,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 139 nalezených

Dovolenou Aprica 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Aprica levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Aprica nebo sekci dovolená s dětmi.