Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Itálii 2021 / 2022/2020. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Itálie 2021 / 2022/2020.

1Italie.cz    >    

Apartmány v Itálii - Itálie 2021 / 2022/2020

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Itálii podle termínu

Apartmány De Luxe Řím **** Trav
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány De Luxe Řím **** Trav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Apartmány De Luxe Řím **** Trav
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány De Luxe Řím **** Trav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Apartmány De Luxe Řím **** Trav
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány De Luxe Řím **** Trav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Aparthotel Adler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Aparthotel Adler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12700,- Kč.
 
Apartmány 3000
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány 3000, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9275,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Eurochalet
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Eurochalet, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5550,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Evaldo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Evaldo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7190,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Giorgio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Giorgio, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2350,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Livigno Komfort
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livigno Komfort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4163,- Kč.
 
Apartmány Palme
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lignano v hvězdičkovém ubytování Apartmány Palme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1150,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 836 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal