Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a rekreační domy v Itálii u moře 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy do Itálie s pobyty v soukromí. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Apartmány v Itálii u moře - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Itálii u moře - podle termínu

Aparthotel Elena Club Resort
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Elena Club Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 9148,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Le Dimore Di Nettuno
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Dimore Di Nettuno, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až středa 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 16773,- Kč.
 
Apartmány Le Dimore Di Nettuno
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Dimore Di Nettuno, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20863,- Kč.
 
Apartmány Le Verande
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Verande, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 7775,- Kč.
 
Apartmány Torre Del Sole
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Torre Del Sole, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11380,- Kč.
 
Apartmány La Pineta
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány La Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové v aktuální ceně 16420,- Kč.
 
Apartmány Le Ginestre
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Ginestre, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15582,- Kč.
 
Apartmány Le Ginestre
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Ginestre, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 22138,- Kč.
 
Apartmány Le Verande
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Le Verande, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 16465,- Kč.
 
Apartmány Erica
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Erica, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 12725,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Dětský bazén
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 89 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal