Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Apartmány v Itálii u moře 2018

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Itálii u moře - ubytování Itálie

Apartmány Li Tauli
Dovolená Itálie 2018 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Li Tauli, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 26350,- Kč.
 
Villaggio Faro Punta Stilo - Apartmánové Ubytování
Dovolená Itálie 2018 - Kalábrie v 2hvězdičkovém ubytování Villaggio Faro Punta Stilo - Apartmánové Ubytování, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2548,- Kč.
 
Apartmánový Dům Eolo
Dovolená Itálie 2018 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Eolo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3098,- Kč.
 
Apartmány Rey B Marina
Dovolená Itálie 2018 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Rey B Marina, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 22. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 21764,- Kč.
 
Apartmány Don Luigi Sturzo
Dovolená Itálie 2018 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Don Luigi Sturzo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3979,- Kč.
 
Rezidencia Cristallo - Apartmány
Dovolená Itálie 2018 - Lignano v 3hvězdičkovém ubytování Rezidencia Cristallo - Apartmány, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 3. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 9709,- Kč.
 
Apartmány Torino
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Apartmány Torino, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 3. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6548,- Kč.
 
Apartmán Silvi Marina
Dovolená Itálie 2018 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Silvi Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až sobota 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4178,- Kč.
 
Apartmány Élite
Dovolená Itálie 2018 - Abruzzo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Élite, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až sobota 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6752,- Kč.
 
Apartmány Maffei
Dovolená Itálie 2018 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Maffei, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 11. srpen až sobota 18. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6898,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal