All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Alta Valtellina 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Valtellina 2021/2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Alta Valtellina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Alta Valtellina 2021/2022 - Itálie 2021/2022

Hotel Alpen Village
★★★
 
 • 10 900 Kč

Detail

Dovolená Alta Valtellina levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Alpen Village s délkou 8 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 4. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 10900 Kč.
Chalet Baita Amalia
 
 • 12 500 Kč

Detail

Dovolená Alta Valtellina, s neznámým počtem hvězdiček. Chalet Baita Amalia s délkou 8 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 4. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 12500 Kč.
Chalet Baita Filomena
 
 • 12 500 Kč

Detail

Dovolená Alta Valtellina, s neznámým počtem hvězdiček. Chalet Baita Filomena s délkou 8 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 4. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 12500 Kč.
Apartmány Casa Verde
 
 • 8 350 Kč

Detail

Dovolená Alta Valtellina levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Casa Verde s délkou 8 dní, v termínu 4. září 2021 až 11. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 8350 Kč.
Hotel Amerikan
★★★★
 
 • 13 700 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi slušné urovně na italské poměry, odpovídající počtu hvězdiček.

Dovolená Alta Valtellina, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Amerikan s délkou 8 dní, v termínu 18. září 2021 až 25. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 13700 Kč.
Dům Baitin da Fedaria
 
 • 6 650 Kč

Detail

Dovolená Alta Valtellina levně, s neznámým počtem hvězdiček. Dům Baitin da Fedaria s délkou 8 dní, v termínu 25. září 2021 až 2. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6650 Kč.
Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva)
★★
👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 2 848 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: velmi spokojen

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina, v místě Apt. dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) v ?hvězdičkovém ubytování Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 137 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2848,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chalet Alberti
★★★
 
 • 3 150 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Alta Valtellina v 3hvězdičkovém ubytování Chalet Alberti od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 137 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3150,- Kč.
Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva)
★★
👍👍👍👍
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 3 230 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: velmi spokojen

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Valtellina, v místě Apt. dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) v ?hvězdičkovém ubytování Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 186 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3230,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Margherita
★★★
 
 • 20 460 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Valtellina v 3hvězdičkovém ubytování Margherita od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 214 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 20460,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Dovolenou Alta Valtellina 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Alta Valtellina levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alta Valtellina nebo sekci dovolená s dětmi.