Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Valtellina 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Valtellina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Valtellina - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Valtellina podle odjezdu

Residence Casa Federica *** Santa Caterina Valfurva
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Residence Casa Federica *** Santa Caterina Valfurva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2865,- Kč.
 
Chalet Alberti Pig– Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Chalet Alberti Pig– Bormio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4307,- Kč.
 
Hotel Santa Catarina Pig
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Catarina Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5930,- Kč.
 
Hotel Daniela Pig- Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Hotel Daniela Pig- Bormio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12180,- Kč.
 
Hotel Santa Catarina Pig
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Catarina Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. únor až pátek 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Hotel Del Cardo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Alta Valtellina v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Del Cardo, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6900,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Santa Catarina Pig
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Catarina Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až úterý 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4740,- Kč.
 
Apartmány Chalet Alberti - Bez Skipasu
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Apartmány Chalet Alberti - Bez Skipasu, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Valtellina podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal