Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Miraval v italské lokalitě Alta Pusteria s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Alta Pusteria 2018/2019 - Hotel Miraval výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Alta Pusteria.

1Italie.cz    >    
Alta Pusteria    >    

Hotel Miraval

Vyhledávání zájezdů

Hotel Miraval podle termínu

Hotel Miraval
Dovolená Itálie 2018 - Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Miraval, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až sobota 29. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3020,- Kč.
 
Hotel Miraval
Dovolená Itálie 2018 - Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Miraval, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. prosinec až středa 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Hotel Miraval
Dovolená Itálie 2019 - Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Miraval, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 19. duben až neděle 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Hotel Miraval
Dovolená Itálie 2019 - Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Miraval, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 21. duben až úterý 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Alta Pusteria podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal