Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Pusteria 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Pusteria All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Pusteria - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Pusteria podle odjezdu

Parkhotel Sole Paradiso
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Sole Paradiso, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10741,- Kč.
 
Hotel Centrum Euregio Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Centrum Euregio Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5090,- Kč.
 
Parkhotel Sole Paradiso
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Sole Paradiso, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13426,- Kč.
 
Hotel Centrum Euregio Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Centrum Euregio Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10590,- Kč.
 
Parkhotel Sole Paradiso
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Sole Paradiso, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21481,- Kč.
 
Parkhotel Sole Paradiso
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Sole Paradiso, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16111,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 97 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Pusteria podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal