All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Alta Pusteria 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Pusteria 2021/2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Alta Pusteria All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Alta Pusteria 2021/2022 - Itálie 2021/2022

Molaris Lodges
★★★★
 
  • 9 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 138 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 7 650 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 142 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7650,- Kč.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 9 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. prosinec až čtvrtek 23. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 145 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 7 650 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. prosince do neděle 26. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 149 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7650,- Kč.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 9 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 9. leden až čtvrtek 13. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 166 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 7 650 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 13. ledna do neděle 16. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 170 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7650,- Kč.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 9 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 16. leden až čtvrtek 20. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 173 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 7 650 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 20. ledna do neděle 23. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 177 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7650,- Kč.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 9 860 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 23. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 180 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Molaris Lodges
★★★★
 
  • 7 650 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Pusteria, v místě Molaris Lodges v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molaris Lodges od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 27. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 184 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7650,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 26 nalezených

Dovolenou Alta Pusteria 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Alta Pusteria levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alta Pusteria nebo sekci dovolená s dětmi.