Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Pusteria 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Pusteria All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Pusteria - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Pusteria podle odjezdu

Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6150,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6150,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 5050,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6150,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 5050,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6150,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 11120,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Pusteria podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal