Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Pusteria 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Pusteria All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Pusteria - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Pusteria podle odjezdu

Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6280,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11360,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7790,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15500,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 4780,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 4220,- Kč.
 
Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 10420,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15500,- Kč.
 
Rezidence Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Pusteria podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal