Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Pusteria 2020 / 2021 levně. ☀️ Zájezdy do Itálie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Alta Pusteria. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Pusteria 2020 / 2021 a Itálie Last Minute

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Pusteria 2020 / 2021 a Last Minute zájezdy do Itálie

Hotel Cristallo
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské v aktuální ceně 18290,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10190,- Kč.
 
Rezidence Miramonti
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Rezidence Miramonti, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1200,- Kč.
 
Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Hotel Kulturzentrum Euregio Gustav Mahler, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Hotel Rosenhof****
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rosenhof****, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Casa Alpina Dobbiaco, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Casa Alpina Dobbiaco, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4890,- Kč.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Casa Alpina Dobbiaco, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8490,- Kč.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Dovolená Itálie 2020 - Alta Pusteria v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Casa Alpina Dobbiaco, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Pusteria podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal