All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Alta Badia    >    

Alta Badia 2022 - Dovolená Alta Badia 2022

Aktuální nabídka dovolené v Itálii. Alta Badia 2022 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Alta Badia 2022. Dovolená Alta Badia 2022.

Alta Badia podle termínu

Miramonti
★★★★
 
 • 21 980 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 21980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Rezidence Sport Tony (La Villa)
★★
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 18 473 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Badia, v místě Rezidence Sport Tony (La Villa) v ?hvězdičkovém ubytování Rezidence Sport Tony (La Villa) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 18473,- Kč.
Pütia
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 550 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Pütia, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 20. únor až středa 23. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 157 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Pütia je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Pütia
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 550 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Pütia od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 22. února do pátek 25. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5550,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Miramonti
★★★★
 
 • 33 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 163 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 33500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Pütia
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 800 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Pütia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 163 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 13800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sassongher (Corvara)
★★★★
 
 • 36 290 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Alta Badia, v místě Sassongher (Corvara) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sassongher (Corvara), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 167 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 36290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Rezidence Sport Tony (La Villa)
★★
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 16 973 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Alta Badia, v místě Rezidence Sport Tony (La Villa) v ?hvězdičkovém ubytování Rezidence Sport Tony (La Villa) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 170 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16973,- Kč.
Miramonti
★★★★
 
 • 21 980 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 177 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 21980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Pütia
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 300 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Pütia od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do středa 16. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 177 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 31-40 z 50 nalezených

Dovolenou Alta Badia 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021/2022 nebo například dovolenou Polsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Alta Badia levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alta Badia nebo sekci dovolená s dětmi.