Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Badia 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Badia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Badia - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Badia podle odjezdu

Residence "Alessandra"
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence "Alessandra", s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3662,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 9200,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15210,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20850,- Kč.
 
Hotel Miramonti ****
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Miramonti ****, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6700,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 9200,- Kč.
 
Sassongher
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sassongher, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24890,- Kč.
 
Hotel Lagació Mountain Residence
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lagació Mountain Residence, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10740,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20850,- Kč.
 
Hotel Melodia Del Bosco Sup.
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodia Del Bosco Sup., s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15210,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 105 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Badia podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal