All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Alta Badia 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Badia 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Alta Badia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Alta Badia 2021 - Itálie 2021

Miramonti
★★★★
 
  • 5 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5220,- Kč.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5670,- Kč.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5670,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5670,- Kč.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5670,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 23. srpna do středa 25. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 27 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5220,- Kč.
Miramonti
★★★★
 
  • 5 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až pátek 27. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Miramonti
★★★★
 
  • 3 680 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do pondělí 30. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 32 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3680,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 114 nalezených

Dovolenou Alta Badia 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Alta Badia levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alta Badia nebo sekci dovolená s dětmi.