Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alta Badia 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Alta Badia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Alta Badia - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Alta Badia podle odjezdu

Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Sassongher
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sassongher, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 26590,- Kč.
 
Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5190,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8490,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel La Plaza *** - Corvara
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Plaza *** - Corvara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 22000,- Kč.
 
Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5190,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Col Alto ****
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Col Alto ****, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21060,- Kč.
 
Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5190,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Pütia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Pütia *** - Antermoia / San Martino In Badia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pütia *** - Antermoia / San Martino In Badia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10700,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 91 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Alta Badia podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal