All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Itálie All Inclusive září 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Itálii v září 2022. All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022

Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. září až čtvrtek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní za aktuální cenu 36990,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Itálie All Inclusive září 2022
Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
★★★★
 
 • 36 990 Kč

Detail

Dovolená v Itálii na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 1. září do úterý 6. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 26390,- Kč.
All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022
Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
★★★★
 
 • 26 390 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Sardinie / Sardegna, Sardinie, Blu Morisco Village Baja v ?hvězdičkovém ubytování Blu Morisco Village Baja, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. září až pátek 9. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní za aktuální cenu 19300,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Popis

Hotel se nachází v centru města Cannigione, pouhých 300 metrů od moře, v blízkosti nejexkluzivnějších míst pobřeží Costa Smeralda. Některé z nejkrásnějších pláží tohoto regionu se nachází velmi blízko hotelu, stačí si jen najít svou oblíbenou. Ideální místo pro poznání jedné z nejkrásnějších oblastí Sardinie.
Pozn.: Odjezdy jsou možné i v sobotu a neděli na vyžádání v CK – cena se může mírně lišit.
Vybavení a služby:
recepce, 164 pokojů, bar, piano bar u bazénu, restaurace, víceúčelové sportovní hřiště (tenis, volejbal, fotbal), mini club, junior club a dětské hřiště, vstupní hala/společenská místnost, bazén (povinná koupací čepice), WI-FI připojení, garáž (za poplatek)
Ubytování:
dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje typu STANDARD bez výhledu na moře - nebo s výhledem (příplatek), vlastní sociální zařízení, klimatizace, sejf, telefon, fén, minibar, TV, WI-FI
Vzdálenosti:
300 - 400 m od moře, v centru města

Stravování

SOFT INCLUSIVE - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu vč. karafy vody + karafy vína, odpolední svačinka (15.00-16.30) - pizza, focaccia, apod., otevřený bar (15.00-22.00) - grappa, mirto, limoncello, točené pivo, víno, nealko nápoje - cola, fanta, sprite, voda, čaj, káva a cappuccino

Cena zahrnuje:

ubytování se SOFT INCLUSIVE v pokoji STANDARD, 3x týdně živá večerní hudba, MINI-CLUB pro děti (4-12 let), vstup do bazénu

Cena nezahrnuje:

doprava, služby delegáta, pobytová taxa (povinná platba na místě), obědy a ostatní nápoje, dětská postýlka (do 2 let) - 10 €/noc, malá zvířata - 20 €/noc (vyžádání při rezervaci), plážový servis, kyvadlová doprava na pláž, jednolůžkový pokoj + 50 %

Slevy:


- Slevy na 3. a 4. lůžku:
- děti do 12 let - zdarma
- nad 12 let - 50%
Itálie All Inclusive září 2022 - Blu Morisco Village Baja
Blu Morisco Village Baja
★★
 
 • 19 300 Kč

Detail

Dovolená v Itálii na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. září do středy 7. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 26390,- Kč.
Itálie All Inclusive září 2022 - Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
★★★★
 
 • 26 390 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. září až pátek 9. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní za aktuální cenu 36990,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Itálie All Inclusive září 2022 - Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria
★★★★
 
 • 36 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii na podzim 2022 v lokalitě Emilia Romagna, Rimini, Bellaria, v místě Bellaria v 3hvězdičkovém ubytování Evo Boutique od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. září do pátku 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 18790,- Kč.


Popis

Luxusní hotel Evo Boutique leží přímo u pláže.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bazén, bar, výtah, vířivka, wifi, parkoviště, malé wellness centrum (sauna, vířivka, turecká lázeň, relaxační zóna)
Ubytování:
Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR s možností až 2 přistýlek - koupelna, klimatizace, sejf, fén, TV SAT, telefon, Wi-Fi, balkon, boční výhled na moře
Vzdálenosti:
u pláže

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu + zeleninový bufet, nápoje 1/2 l vody, 1/4 vína

Slevy:


- Sleva na 3. a 4. lůžku:
- do 2,9 let zdarma (bez nároku na lůžko)
- od 3 do 6,9 let - 50 %
- od 7 do 11,9 let - 30 %
- nad 12 let - 10 %

All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022 - Evo Boutique
Evo Boutique
★★★
 
 • 18 790 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Eraclea Mare v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eraclea Palace, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. září až neděle 11. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 14 dní za aktuální cenu 24980,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 8 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Eraclea Palace 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022 - Eraclea Palace
Eraclea PalaceDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 24 980 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená v Itálii na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Voi Floriana Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září do soboty 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 17680,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Voi Floriana Resort je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 49 cestovatelů).
All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022 - Voi Floriana Resort
Voi Floriana ResortDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 17 680 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (49 hodnocení)
Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Arco Smart, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. září až pátek 9. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní za aktuální cenu 12120,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
All Inclusive zájezdy do Itálie v září 2022 - Arco Smart
Arco Smart
★★★
 • 12 625 Kč
 • 12 120 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii na podzim 2022 v lokalitě Kalábrie, Club Porto Ada, v místě Club Porto Ada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Club Porto Ada od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září do soboty 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15120,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Club Porto Ada je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).


  Popis objektu

  Hotel PORTO ADA VILLAGEhvězdičekhvězdičekhvězdičekhvězdiček leží v letovisku Pizzo Calabro, mezi městy Lamezia Terme a Tropea. Od soukromé pláže jej odděluje jen piniový háj. Hotel je tvořen hlavní hotelovou budovou, menšími vilkami s rodinnými pokoji a sportovním areálem. Klientům je k dispozici recepce, Wi-Fi ve společných prostorách, restaurace, bar na pláži a bar u bazénu, 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, 2 tenisové kurty, hřiště na malou kopanou, volejbal a basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, minimarket a parkoviště. Pro rodiče s malými dětmi je za poplatek k dispozici místnost pro přípravu a ohřev dětských jídel (dětské židličky, lednice, mikrovlnná trouba, mixér, nádobí, základní suroviny, možnost úschovy vlastních potravin). Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, minibarem, trezorem, telefonem a klimatizací. Pokoje jsou v přízemí se zahrádkou nebo v patře s balkónem., Slevy a zvláštní nabídky

  sleva 25% v období 28.05. - 16.07. a 03.09. - 17.09. při objednávce do 31.01., min pobyt 7 nocí
  sleva 15% při objednávce do 28.02., min pobyt 7 nocí
  sleva 10% při objednávce od 01.03. do 31.03., min. pobyt 7 nocí
  sleva 25% v období 28.05. - 16.07. a 03.09. - 24.09. při objednávce 16.03. do 15.04., min pobyt 7 nocí
  sleva 15% v období 16.07. - 03.09. při objednávce 16.03. do 15.04., min pobyt 7 nocí
  Slevy nelze kombinovat

  Pláž

  soukromá k objektu

  Vzdálenost od

  pláže 500 m, centra s obchody 10 km

  Bazén

  bazén dva pro dospělé a dětský bazén. Nutná rezervace

  Pozice objektu v letovisku

  klidné místo, v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice

  Vybavení objektu

  recepce, Wi-Fi v objektu, ve společných prostorách, prádelna, restaurace, bar, u bazénu a na pláži, obchůdky, minimarket, ubytovací kancelář

  Služby v objektu

  výlety, tematické večeře, galavečery

  Venkovní dispozice

  piniový háj, prostorný pozemek, uprostřed zeleně, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

  Strava

  snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně vody a lokálního vína, během dne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, dětské menu, na vyžádání, bezlepková strava, na vyžádání

  Pro děti lze půjčit

  dětská židlička

  Děti

  animace, v letních měsících, dětské hřiště, miniklub, 5 - 10 let, juniorklub, 11 - 17 let, možnost ohřevu dětských jídel

  Sport

  půjčovna kol, tenis, stolní tenis, malá kopaná, basketbal, volejbal, plážový volejbal, petanque

  Transfery

  transfer z letiště, na vyžádání, transfer ze železniční stanice, na vyžádání

  Ubytování

  pokoj, Standard - ()
  pokoj s manželskou postelí s možností až 3 přistýlek, přízemí nebo 1. patro, balkon nebo terasa, klimatizace, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, naplnění na vyžádání, sprcha, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 04.06. a od 10.09. min. 3 noci, 04.06. - 10.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

  Club Porto Ada
  Club Porto AdaDoporučujeme
  ★★★★
  👍👍👍👍
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tenis
  • Volejbal
  • Klidná lokalita
  • Animační programy
  • Hotelová restaurace
  • Půjčovna kol
  • Internet zdarma
   
  • 15 120 Kč

  Detail

  3.5/5 Skvělé (5 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Rekreace se vydařila. Pro rodiny, které mají malé děti, je však přístup do moře nevhodný. Hned z kraje je hloubka a měli jsme tu smůlu, že celou dobu pobytu byly velké vlny.


  Zobrazeno 1-10 z 131 nalezených

  Dovolená Itálie - informace

  Ideální dobou pro dovolenou v Itálii u moře je samozřejmě léto - červenec a srpen, ale do Itálie můžete vyrazit prakticky v průběhu celého roku 2022, kdy jsou nejen menší davy, ale i výhodnější podmínky k ubytování (např. v dubnu i květnu je počasí již teplé a vše je rozkvetlé, příjemnými měsíci jsou také podzimní září a říjen). Oproti tomu nadšenci zimních sportů, zejména lyžování si přijdou na své v sezóně od konce listopadu až prakticky do konce března. Za zmínku zde stojí jistě oblíbená lyžařská oblast v italských Alpách: vápencové Dolomiti (Dolomity) které se mohou pochlubit vynikajícími turistickými trasami a také známé lyžařské středisko v severní Itálii Val di Fiemme s velkým množstvím běžkařských tras a rozsáhlých sjezdařských areálů.

  Itálie leží v jižní Evropě a hraničí se 6 státy – Slovinskem, Rakouskem, Francií, Švýcarskem, San Marinem a Vatikánem. Tato rozmanitá země nabízí jedinečná místa, k nejnavštěvovanějším italským městům patří jeho hlavní město Řím, dále Benátky (Venezia), Neapol, Florencie a Milán, či letoviska jako Bibione, Caorle, Rimini nebo moderní Lido di Jesolo s dlouhou písečnou pláží nebo turisty velmi vyhledávané jezero Lago di Garda pro své příjemné podnebí a nejlepší podmínky pro windsurfing v celé Evropě.

  Oblíbeným turistickým cílem je také poloostrov Gargano, dále ostrovy: Sicílie (zejména jeho hlavní město Palermo), Sardinie a Elba.

  Řím (Roma)

  Řím je rozlehlé italské hlavní město s poměrně malým historickým centrem, kdy většinu nejvýznamnějších památek naleznete západním směrem. K vidění zajisté stojí např.: někdejší náboženské centrum Říma: Kapitol, v jehož centru se nachází náměstí Piazza del Campidoglio, náměstí postavené na památku italského sjednocení Piazza Venezia, někdejší politické centrum římského impéria Forum Romanum, Koloseum, jež je jednou z nejlépe zachovalých památek Říma sloužilo především pro gladiátorské hry, dále Konstantinův vítězný oblouk a také zcela zachovalá stavba antiky, chrám všech bohů Pantheon. Jmenujme ale také některé krásné kostely jako např.: Santa Maria Maggiore, Basilica di San Pietro in Vincoli a také Santa Maria in Cosmedin, známý zejména turistickou atrakcí, jíž jsou ústa pravdy (vložíte-li ruku a řeknete-li lež, ústa Vás nepustí).

  Benátky (Venezia)

  Benátky stojí na 117 ostrůvcích, mají 400 mostů a dělí se na šest čtvrtí (sestieri), které jsou pojmenovány na: Cannaregio, Castello, San Marco (říká se mu piazza a je jediným náměstím v Benátkách), Dorsoduro, San Polo a Santa Croce, přičemž Canal Grande mezi nimi utváří hranici.

  Počasí Benátky

  Kdy navštívit Benátky? Znalci se shodují, že nejhezčí dovolená v Benátkách je na podzim, koncem zimy, ale také počátkem jara, kdy se vyhneme nejvyššímu turistickému ruchu a můžeme si tak plně vychutnat kouzlo tohoto místa.

  Karneval v Benátkách

  Tato benátská slavnost se koná vždy před Popeleční středou a trvá 10 dní. Benátčané si při této mimořádné události připravují pozoruhodné masky a kostýmy.

  Neapol

  Neapol je jedním z nejhustěji obydlených měst v Evropě a po Římě a Miláně je třetím největším městem Itálie. Leží pod Vesuvem na břehu rozlehlého Neapolského zálivu. Svou procházku můžete začít na náměstí Piazza del Plebiscito, kde stojí muzeum Palazzo Reale (dříve královský palác), hned u náměstí je nejstarší divadlo Evropy Teatro San Carlo. Dále stojí za návštěvu např. zámek Castel Nuovo ze 13. století a Museo Archeologico Nazionale, kde se nachází jedna z nejvýznamnějších sbírek řecko-římských památek na světě. Za zmínku také stojí turisty často navštěvované tři areály římských monumentů, jež se nachází jižně od Neapole a které byly zničeny výbuchem sopky Vesuv – Herculaneum, Pompeje a Torre Anunciata. V Neapolském zálivu také nalezneme jeho největší ostrov: Ischii, která je oblíbeným cílem návštěvníků. Ischia je označována za ostrov snů, jež nám nabízí kouzelné písečné pláže, pěkné podnebí a řadu léčivých termálních a minerálních pramenů, kde se můžete zbavit různých zdravotních problémů v příjemných rekreačních střediscích.

  Florencie

  Florencie se řadí mezi nejpřitažlivější města Itálie. Pro své umělecké bohatství je nazývána kolébkou renesance, má krásně zachovalý historický střed a je ideálním výchozím bodem pro výlety do jedné z krajině nejhezčích oblastí Itálie - Toskánska, které okouzlí nejednoho návštěvníka svou malebností, středověkými městy, venkovskými sídly, vinicemi, olivovými háji a cypřiši.

  Ale zpět k Florencii. Pokud se dostanete na náměstí Piazza del Duomo, většinu hlavních památek zvládnete pěšky. Za vidění jistě stojí monumentální stavba, florentská katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, dále nejvýznamnější italská sbírka renesančních obrazů v Galerii Uffizi nebo slavný Michelangelův David v Galerii dell´Accademia, či tradiční sídlo florentské vlády Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio nebo slavný zachovalý most Ponte Vecchio, či palác Palazzo Pitti. Také klášter sv. Marka, či Basilica di San Lorenzo stojí za shlédnutí. Dovolená a last minute zájezdy do Florencie 2022: Last minute Florencie.

  Milán

  Hospodářské, módní a návrhářské centrum Itálie, kde čas jsou peníze a tempo je rychlé. Milán má samozřejmě ale také druhou tvář, jsou zde místa – parky a kavárny, kde si můžete odpočinout a poté navštívit jeho historickou tvář s mnoha kostely a muzei. Vidět zde můžete např. jednu z největších gotických staveb v Itálii, Dóm (Duomo), či kostel Santa Maria delle Grazie, monumentální zámek Castello Sforzesco, či galerii Victora Emanuela II. a Accademii Brera.

  Bibione

  Pro svou nízkou cenu zájezdů a dobré podmínky pro rodinnou dovolenou je toto italské letovisko Bibione vyhledávané zejména Čechy, které láká v této lokalitě také pozvolný vstup do moře a mnoho vodních atrakcí.

  Caorle

  Caorle má dlouhou několikakilometrovou pláž s mnoha hotely a penziony, nachází se několik kilometrů jižněji od Bibione a řadí se mezi nejstarší letoviska na Benátské riviéře.

  Rimini

  Přímořské letovisko Rimini leží na severu Jadranu a je orientované především na rodinnou dovolenou, má několik kilometrů dlouhé písečné pláže a velké množství hotelů, barů a restaurací. Rimini je také vyhledávanou oblastí, která turistům nabízí bohatý noční život, kde se můžou skvěle pobavit a užít si.

  Gargano

  Půvabné Gargano (Gargáno) je hornatým výběžkem vstupujícím do moře, kam nejezdí pouze cizinci, ale také samotní Italové, kteří upřednostňují „klidnější“ dovolenou uprostřed olivových hájů. Gargano nabízí nejen malebné pláže, ale také čistou přírodu a ubytování za příznivé ceny (najdete zde obyčejné kempy se stany, karavany, bungalovy, chatkami a apartmány, ale také hotely různého druhu). Poblíž Gargana si můžete udělat výlet autem např. do městečka Vieste, či nedaleké Mattinaty, kde se nachází poutní místo křesťanů, prastarý chrám ve skále - Monte Sant´Angelo, či jeskyně s lákavými zátokami, kde se můžete vykoupat.

  Sicílie

  Sicílie je největším ostrovem ve Středomoří, kde na nás čekají staré řecké památky – nádherné kostely, chrámy, paláce a hrady. Sicílie je tedy ideálním cílem pro ty, kteří chtějí skloubit pobyt na pláži s aktivní dovolenou a poznáváním historie. Pětimilionovou Sicílii, které na východním pobřeží vévodí největší evropská aktivní sopka Etna (3323 m) je tedy vhodné navštívit zejména na jaře či na podzim, kdy nebývá takové horko na výlety a pláže nejsou tak přeplněné turisty.

  Jaká místa na Sicílii navštívit? Určitě zavítejte do pozoruhodného hlavního města Sicílie Palerma, které bývalo před 2. světovou válkou nejkrásnějším městem Evropy, dále do městečka s nádhernou polohou, plážemi, ale také řeckým divadlem Taorminy a v neposlední řadě navštivte dříve mocné řecké město Syrakusy.

  Sardinie (Sardegna)

  Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středomoří. Tato křovinatá krajina s mnoha údolími a roklemi se pyšní nejen nádherným skalnatým pobřežím, ale také průzračně azurovým mořem. Na tomto ostrově vládne klidnější atmosféra, a proto je ideální nejen pro pěší turistiku, ale také cykloturistiku.

  Elba

  Ostrov Elba je po zmiňovaných předchozích dvou ostrovech: Sicílii a Sardinii třetím největším italským ostrovem. Je 29 km dlouhá a přibližně 19 km široká. Zajímavá hornatá krajina Elby se nejen proslavila dobrým vínem, ale také jako místo Napoleonova vyhnanství. Tento ostrov nám nabízí bílý písek, krásné pláže, starobylá kamenná městečka a čisté moře lákající k potápění.

  Dovolenou Itálie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie All Inclusive září, Jordánsko All Inclusive září, Kanárské ostrovy All Inclusive září nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy All Inclusive září? Další možností je třeba Keňa All Inclusive září.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Itálie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal