Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Abruzzo 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Abruzzo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Abruzzo - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Abruzzo podle odjezdu

Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8413,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11214,- Kč.
 
San Remo
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování San Remo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
Villa Roberta
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Villa Roberta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1908,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11214,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8413,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11214,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8413,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8413,- Kč.
 
Hotel Regent*** - Pescara
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Regent*** - Pescara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11214,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 256 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Abruzzo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal