Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Abruzzo 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Abruzzo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Abruzzo - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Abruzzo podle odjezdu

Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 15332,- Kč.
 
Camping Village Salinello - Tortoreto Lido
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Village Salinello - Tortoreto Lido, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 5971,- Kč.
 
Hotel Saint Tropez*** - Pineto
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Saint Tropez*** - Pineto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 13813,- Kč.
 
Hotel Saint Tropez*** - Pineto
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Saint Tropez*** - Pineto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 11018,- Kč.
 
Hotel San Giorgio*** - Vasto Marina
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel San Giorgio*** - Vasto Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 10929,- Kč.
 
Residence Blumarine - Giulianova
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Blumarine - Giulianova, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 5353,- Kč.
 
Residence Ovidio - Tortoreto Lido
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Ovidio - Tortoreto Lido, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 2476,- Kč.
 
Camping Duca Amedeo ***
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Camping Duca Amedeo ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 5690,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 
Residence Elena Resort
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Elena Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 10005,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Alba Adriatica / Hotel Meripol
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alba Adriatica / Hotel Meripol, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 25390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 330 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Abruzzo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal