Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2019 levně ✅ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2019 ✅ Zájezdy do Itálie s ubytováním. First Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2019 - First Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Hotel Vael ***
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vael ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11800,- Kč.
 
Hotel Sud-Ovest
Dovolená Itálie 2019 - Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sud-Ovest, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Hotel Serena Garni Pig- Canazei
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 1hvězdičkovém ubytování Hotel Serena Garni Pig- Canazei, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9410,- Kč.
 
Hotel Savoia Palace
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoia Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25800,- Kč.
 
Hotel Reichegger
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Reichegger, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až pátek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9054,- Kč.
 
Hotel Pinzolo Dolomiti
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pinzolo Dolomiti, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16690,- Kč.
 
Hotel Piandineve Pig- Passo Tonale
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Piandineve Pig- Passo Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16610,- Kč.
 
Hotel Paré
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Paré, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20690,- Kč.
 
Hotel Orso Grigio-Carisolo
Dovolená Itálie 2019 - Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orso Grigio-Carisolo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11480,- Kč.
 
Hotel Orsa Maggiore
Dovolená Itálie 2019 - Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orsa Maggiore, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11500,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 9184 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal