Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Itálie s ubytováním. First Minute Itálie 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie 2021 - First Minute Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Rezidence Jolly
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Rezidence Jolly, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Rezidence Chalet Florin
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Chalet Florin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4500,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Gaia ***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Rezidence Gaia ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6033,- Kč.
 
Rezidence Edelweiss
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Rezidence Edelweiss, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3300,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Rezidence Cristina
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Rezidence Cristina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Rezidence Copai
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Copai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2884,- Kč.
 
Rezidence Comfort
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Comfort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Rezidence Cima Tosa *** - Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Rezidence Cima Tosa *** - Andalo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3463,- Kč.
 
Rezidence Casa Martinelli – Isolaccia / Valdidentro
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Rezidence Casa Martinelli – Isolaccia / Valdidentro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2784,- Kč.
 
Rezidence Casa Martinelli
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Rezidence Casa Martinelli, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5540,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 81-90 z 23700 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal