Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Itálie s ubytováním. First Minute Itálie 2020.

1Italie.cz    >    

Itálie 2020 - First Minute Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Residence Dei Fiori - Marina Di Campo
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Elba v 3hvězdičkovém ubytování Residence Dei Fiori - Marina Di Campo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 2224,- Kč.
 
Parc Hotel**** - Castelnuovo Del Garda
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel**** - Castelnuovo Del Garda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 12417,- Kč.
 
Parc Hotel Germano Suites**** - Bardolino
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Germano Suites**** - Bardolino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15867,- Kč.
 
Parc Hotel Germano Suites**** - Bardolino
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Germano Suites**** - Bardolino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 21103,- Kč.
 
Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 838,- Kč.
 
Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7586,- Kč.
 
Hotel Villa Diodoro**** - Taormina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Diodoro**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20219,- Kč.
 
Hotel Triscinamare*** - Triscina Di Selinunte
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Triscinamare*** - Triscina Di Selinunte, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11628,- Kč.
 
Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15501,- Kč.
 
Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 21686,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 24670 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal