Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2019 levně ✅ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2019. Zájezdy do Itálie s ubytováním. First Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2019 - First Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Hotel Athena
Dovolená Itálie 2019 - Emilia Romagna v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Athena, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1280,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Arcangelo
Dovolená Itálie 2019 - Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Arcangelo, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9588,- Kč.
 
Hotel Aragonese
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aragonese, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7005,- Kč.
 
Hotel American**** - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2019 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel American**** - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 7. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19680,- Kč.
 
Hotel A Depandance Mediterraneo
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Mediterraneo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Dovolená Itálie 2019 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Tiberio Rome, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 9190,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Eraclea Palace Hotel**** - Eraclea Mare
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eraclea Palace Hotel**** - Eraclea Mare, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 7. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16190,- Kč.
 
Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až pondělí 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 22690,- Kč.
 
Condominio Skorpios
Dovolená Itálie 2019 - Bibione v 3hvězdičkovém ubytování Condominio Skorpios, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 7. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5886,- Kč.
 
Bungalov Baleno
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Bungalov Baleno, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 7. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6920,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 7976 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal