Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Itálie levně 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie 2021 - Itálie levně 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Rezidence Miramonti Tbo – Daiano
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v hvězdičkovém ubytování Rezidence Miramonti Tbo – Daiano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3034,- Kč.
 
Rezidence Meridiana ***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Rezidence Meridiana ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Rezidence Marisol Casa Clima/Piz Aot/Marisol Relax
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marisol Casa Clima/Piz Aot/Marisol Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
Rezidence Marilleva 1400 Smart
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marilleva 1400 Smart, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2972,- Kč.
 
Rezidence Marilleva 1400
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marilleva 1400, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2858,- Kč.
 
Rezidence Lores 2
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Lores 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8290,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Lagorai
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v hvězdičkovém ubytování Rezidence Lagorai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Rezidence Lago Rotondo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Lago Rotondo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2667,- Kč.
 
Rezidence La Locanda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování Rezidence La Locanda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3384,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Kristall - Predazzo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v hvězdičkovém ubytování Rezidence Kristall - Predazzo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5750,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 23700 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal