All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Itálie 2022 - Zájezdy Itálie 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Zájezdy Itálie 2022.

Itálie podle termínu

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasi Castiglione, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. srpen až sobota 27. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 30200,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Oasi Castiglione 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Itálie 2022 - Zájezdy Itálie 2022
Oasi CastiglioneDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 30 200 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasi Castiglione od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 33300,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Oasi Castiglione je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Itálie podle termínu
Oasi CastiglioneDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 33 300 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischia, Giardino delle Ninfe e la Fenice v 3hvězdičkovém ubytování Giardino Delle Ninfe E La Fenice, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. srpen až sobota 27. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra za aktuální cenu 29335,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 57 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Giardino Delle Ninfe E La Fenice 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Giardino delle Ninfe e La Fenice

Hotel se nachází v zálivu Cartaromana přímo naproti Aragonskému hradu s výhledem na moře. Svojí polohou nad mořem umožní hostům využít privátního sestupu přes hotelové zahrady přímo na molo u moře, které je vybavené slunečníky a lehátky. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy La Fenice 250m (pěšky po schodech), kde se nacházejí pokoje superior.

Pokoje
Obnovené odhlučněné pokoje s vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, topením, klimatizací, fénem, trezorem, přípojením WI-Fi za příplatek, všechny s terásou nebo balkonem jsou rozmístěné v hlavní budově a v budově La Fenice, dělí se do tří tipologii – pokoje standard s výhledem do zahrady, standard s částečným výhledem na moře a pokoje superior s přímým výhledem na moře a minibarem.

Služby a vybavení
klimatizované společenské haly, TV, bar, terasy, hotelová restaurace s venkonvím a vnitřním sálem s panoramatickou prostornou terasou prostorná zahrada s lehátky a slunečníky, hotelová pláž s pískem a kameny s molem plně vybaveným slunečníky a lehátky, vany s termální vodou umístěné v zahradě (každodenní výměna vody s velkým obsahem síry a železa), masážní kaskády, nové centrum krásy „Il Ninfario” za poplatek (inhalace, aerosol, turecká lázeň), parkoviště.

Destinace

Na severovýchodním pobřeží se rozkládá hlavní město a správní středisko celého ostrova Ischia se svými dvěma nejvýznamnějšími částmi Ischia Porto a Ischia Ponte. Ischia Porto bývalo kdysi jezerem vulkanického původu, které v r. 1854 nechal Ferdinand II. Bourbonský přebudovat na velmi bezpečný pří stav. Dnes je nejdůležitějším kotvištěm linkových trajektů, rychlolodí i soukro mých jachet. Je to velmi živé a moderní centrum s luxusními hotely a obchody, které jsou převážně na hlavní promenádě. Ischia Ponte je oddělené od Ischia Porto velkým piniovým hájem. Ischia Ponte si dodnes zachovalo vzhled typické rybářské vesnice s krásnou historickou zástavbou. Významnými památkami jsou zde barokní kostely „Sv. Panny Marie“ a „Svatého Ducha“, který je zasvěcený patronovi města Giovan Giuseppe della Croce. Z hlavního náměstí vede kamenný most k nejvýznamnější památce - Aragonské mu hradu, jehož základy se datují ke 4. stol.př.n.l., z jehož vyhlídek můžete obdivovat krásné pohledy na Ischia Ponte, východní pobřeží, okolní ostrovy Procida, Vivara a Capri i celý Neapolský záliv s dominantou vulkánu Vesuv. Nejvýznamnějším svátkem je červencová slavnost Sant Anna, doprovázena množstvím alegorických plavidel v zátoce pod hradem, kterou sledují z pevniny tisíce turistů i místních obyvatel.

Itálie 2022 - Zájezdy Itálie 2022 - Giardino Delle Ninfe E La Fenice
Giardino Delle Ninfe E La FeniceDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 • Surfování
 • Silnice kolem hotelu
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 29 335 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (57 hodnocení)

Nejnovější recenze: Naprostá pohoda, rozmanitost ostrova

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Albatros od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 29870,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Albatros je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 52 cestovatelů).


Popis objektu

Residence ALBATROS (Via Polluce) se nachází v centru Bibione u jedné z hlavních tříd a zároveň nedaleko pláže. Klientům je k dispozici výtah a parkovací místo pro každý apartmán. Apartmány jsou nedávno zrenovované amají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a balkon. Apartmán typu C má navíc mikrovlnnou troubu.

Vzdálenost od

pláže 200 m, od ubytovací kanceláře cca 570 m

Pozice objektu v letovisku

v centru

Vybavení objektu

výtah

Ubytování

apartmán, B s klimatizací bilo 5 -

ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchnským koutem.

(max. 5 osob, počet ložnic 1)
patro, balkon, klimatizace, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, kryté, nástupní dny v období do 24.06. a od 03.09. kdykoli, 25.06. - 02.09. sobota, min. pobyt v období do 25.06. a od 03.09. min. 3 noci, 25.06. - 03.09. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd 9:00
apartmán, C s klimatizací trilo 7 -

ložnice s manželskou postelímložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchnským koutem.

(max. 5 osob, počet ložnic 2)
patro, balkon, 2x, klimatizace, bez patrových postelí, TV, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, kryté, nástupní dny v období do 24.06. a od 03.09. kdykoli, 25.06. - 02.09. sobota, min. pobyt v období do 25.06. a od 03.09. min. 3 noci, 25.06. - 03.09. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd 9:00

Itálie 2022 - Zájezdy Itálie 2022 - Albatros
AlbatrosDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 29 870 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování A.nett, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. srpen až úterý 23. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 7410,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Itálie 2022 - Zájezdy Itálie 2022 - A.nett
A.nett
★★★★
 
 • 7 410 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v místě Limone sul Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Village od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 21020,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Royal Village je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 71 cestovatelů).


Itálie podle termínu - Royal Village
Royal VillageDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka u bazénu zdarma
 • Lehátka na pláži zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Půjčovna kol
 • Internet zdarma
 
 • 21 020 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (71 hodnocení)

Nejnovější recenze: 100% spokojenost

Základní informace

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Toskánsko, UNA Forte dei Marmi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Una Forte Dei Marmi, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. srpen až sobota 27. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 8217,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 13 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Popis objektu

UNA Hotel Forte dei Marmihvězdičekhvězdičekhvězdičekhvězdiček (Via G.B.Vico) má výhodnou pozici pro klienty toužící po odpočinku na delší cestě (nachází se nedaleko sjezdu z dálnice A12) nebo pro klienty nevyhledávající ruch přímořských letovisek. Hotel je obklopen zelení, která doplňuje krásnou scenérii Apuánských Alp. Klientům je k dispozici recepce, výtah, úschovna zavazadel, kongresový sál, Wi-Fi, bazén se solární terasou se slunečníky a lehátky, dva tenisové kurty, půjčovna kol (za poplatek), restaurace, bar, služba praní a žehlení (za poplatek) a parkoviště. V areálu hotelu se nachází terminál k dobíjení elektro aut. Hotelové pokoje jsou vkusně a moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizaci, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, varnou konvici a minibar. Některé pokoje disponují balkonem nebo terasou.

, Slevy a zvláštní nabídky

sleva 15% při objednávce do 31.03.
(níže uvedené slevy nelze navzájem kombinovat)
sleva 7=6 v období do 24.06. a od 20.08.
sleva 10% při objednávce min. 3 nocí v období do 28.04. a od 18.09.

Vzdálenost od

pláže 2 km, historického centra 2 km, centra s obchody 2 km, letiště Pisa 33 km, železniční stanice Viareggio 11 km

Bazén

bazén se solární terasou, slunečníky a lehátky, 25x13 m (v provozu v období 20.05. - 16.09.)

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

recepce, výtah, bezbariérový objekt, Wi-Fi v objektu, restaurace, snack bar, bar, konferenční sál, ubytovací kancelář

Služby v objektu

room service, praní a žehlení, za poplatek, kopírování, za poplatek, fax, za poplatek, úschovna zavazadel, dobíjení elektromobilů

Venkovní dispozice

zahrada, uprostřed zeleně, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Strava

snídaně formou bufetu

Sport

půjčovna kol, tenis, golf, do 3 km, za poplatek

Ubytování

pokoj, Classic dvoulůžkový - ()
pokoj s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, plocha 14 - 19 m², hlavní budova, balkon nebo terasa, u některých pokojů, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, varná konvice, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 24.06. a od 20.08. min. 1 noc, 24.06. - 20.08. min. 3 noci, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, Classic třílůžkový - ()
pokoj s manželskou postelí a dalším lůžkem nebo se třemi lůžky (3. plně platící osoby), plocha 14 - 19 m², hlavní budova, balkon nebo terasa, u některých pokojů, klimatizace, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, varná konvice, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 24.06. a od 20.08. min. 1 noc, 24.06. - 20.08. min. 3 noci, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, Superior dvoulůžkový - ()
pokoj s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, plocha 16 - 17 m², hlavní budova, balkon nebo terasa, u některých pokojů, klimatizace, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, bez omezení, trezor, minibar, varná konvice, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 24.06. a od 20.08. min. 1 noc, 24.06. - 20.08. min. 3 noci, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00


Itálie podle termínu - Una Forte Dei Marmi
Una Forte Dei Marmi
★★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Tenis
 • Golf
 • Dětský bazén
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Půjčovna kol
 • Internet zdarma
 • 9 445 Kč
 • 8 217 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Danieli La Castellana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální online ceně 10090,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Danieli La Castellana je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 8 cestovatelů).
  Itálie podle termínu - Danieli La Castellana
  Danieli La CastellanaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 10 090 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (8 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Lazio v 3hvězdičkovém ubytování Dei Cesari, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 20. srpen až sobota 27. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 16890,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Itálie podle termínu - Dei Cesari
  Dei Cesari
  ★★★
   
  • 16 890 Kč

  Detail

  Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Lazio v 3hvězdičkovém ubytování River Palace od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 16080,- Kč.
  River Palace
  River Palace
  ★★★
   
  • 16 080 Kč

  Detail


  Zobrazeno 51-60 z 11299 nalezených

  Dovolenou Itálie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2022, dovolenou Spojené arabské emiráty 2022, dovolenou Srí Lanka 2022/2023 nebo například dovolenou Španělsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Itálie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal