Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2020 - Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Rezidence Vioz ***
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v hvězdičkovém ubytování Rezidence Vioz ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2700,- Kč.
 
Rezidence Villa Toni***
Dovolená Itálie 2020 - Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Rezidence Villa Toni***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4700,- Kč.
 
Rezidence Valfurva **
Dovolená Itálie 2020 - Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Valfurva **, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Rezidence Fior D´Alpe
Dovolená Alta Valtellina levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rezidence Fior D´Alpe s délkou 8 dní, v termínu 18. leden 2020 až 25. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4595 Kč.
 
Rezidence Casa Metz
Dovolená Itálie 2020 - Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Casa Metz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7390,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Baita Antlia
Dovolená Itálie 2020 - Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Baita Antlia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Residenza Buganvillea
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Residenza Buganvillea, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2336,- Kč.
 
Residence Panorama
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Residence Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Principi Di Piemonte ****
Dovolená Itálie 2020 - Via Lattea / Sestriere v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Principi Di Piemonte ****, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20600,- Kč.
 
Pontechiesa
Dovolená Itálie 2020 - Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Pontechiesa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až středa 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 21-30 z 7991 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal