Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2020 - Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Hotel Strand
Dovolená Itálie 2020 - Lido di Jesolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strand, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 14. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 34916,- Kč.
 
Hotel Luna
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Luna, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 14. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 27983,- Kč.
 
Vila Guglielmo A Anna
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Vila Guglielmo A Anna, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 14. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6817,- Kč.
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Condominio Moschino
Dovolená Itálie 2020 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Condominio Moschino, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 14. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 7222,- Kč.
 
Villa Tra I Pini
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v 3hvězdičkovém ubytování Villa Tra I Pini, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 7. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6853,- Kč.
 
Villa Rosa
Dovolená Itálie 2020 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Villa Rosa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 7. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5326,- Kč.
 
Tortoreto Lido / Apartmány Tortoreto
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Tortoreto Lido / Apartmány Tortoreto, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 7. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Rezidence Sirena
Dovolená Itálie 2020 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Sirena, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až neděle 14. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5780,- Kč.
 
Rezidence Panorama
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Rezidence Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy sportovní, trekkingové levně v aktuální ceně 2732,- Kč.
 
Rezidence Panorama
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Rezidence Panorama, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. květen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy sportovní, trekkingové levně v aktuální ceně 3201,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 7466 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal