Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2021 - Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Hotel Valtellina Pig– Livigno
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Hotel Valtellina Pig– Livigno, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11520,- Kč.
 
Hotel Someda Pig- Moena
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Someda Pig- Moena, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7050,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Sant Anton Pig- Bormio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bormio v hvězdičkovém ubytování Hotel Sant Anton Pig- Bormio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 13250,- Kč.
 
Hotel Marianna Tbo- Rocca Pietore
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Hotel Marianna Tbo- Rocca Pietore, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až neděle 17. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Hotel Liberty S Bazénem Pig - Malé
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Hotel Liberty S Bazénem Pig - Malé, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11610,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Bologna Pig– Brunico
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Hotel Bologna Pig– Brunico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 12750,- Kč.
 
Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 27270,- Kč.
 
Camporosso Due
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v hvězdičkovém ubytování Camporosso Due, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 2450,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Terra Rossa Residence
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Terra Rossa Residence, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4434,- Kč.
 
Stella Alpina (Lii686)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Stella Alpina (Lii686), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3545,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 23700 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal