Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Itálie a dovolená Itálie 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Itálie s ubytováním. Super Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie 2021 - Super Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie podle termínu

Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 26693,- Kč.
 
Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 8870,- Kč.
 
Hotel Lagorai Alpine Resort & Spa**** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lagorai Alpine Resort & Spa**** - Zima 2020/21, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 16585,- Kč.
 
Sciatori
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 11030,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Centro Vacanze Veronza
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v hvězdičkovém ubytování Centro Vacanze Veronza, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 2545,- Kč.
 
Rezidence Marmolada Tbo– Bosco Verde
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marmolada Tbo– Bosco Verde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3520,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Residence La Rotonda Sul Mare - Vieste
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Gargano v hvězdičkovém ubytování Residence La Rotonda Sul Mare - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2028,- Kč.
 
Residence Casa Federica *** Santa Caterina Valfurva
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Valtellina v hvězdičkovém ubytování Residence Casa Federica *** Santa Caterina Valfurva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2865,- Kč.
 
Residence Casa Canazei
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Residence Casa Canazei, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 4381,- Kč.
 
Chalets Canton A Jiné Pig- Livigno
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Chalets Canton A Jiné Pig- Livigno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5640,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 23700 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal